“بتسدا” سازنده بازی Fallout Shelter بازی‌های بیشتری برای موبایل عرضه خواهد کرد

نیونارنجی : بتزدا یا بتسدا ناشر و سازنده بازی‌های رایانه‌ای است که در سال ۱۹۸۶ در بتزدا، ایالات متحده آمریکا تاسیس شد. بتزدا زیرمجموعه شرکت زنی‌مکس مدیا است.
این ناشر که سازنده بازی فوق العاده زیبای Fallout Shelter نیز می‌باشد، اعتراف می‌کند که آنها در ابتدا نسبت به موفقیت آمیز بودن بازیشان شک و تردیدی داشتند. با این حال ما شاهد بودیم که این بازی به سرعت توانست نزد مخاطبین کسب محبوبیت کند و جوایز متعددی را از سوی نهاد‌های مختلف دریافت کند.در ادامه همراه با نیونارنجی باشید
اما اگر کنجکاو هستید که این ناشر چه فعالیت‌های دیگری را دنبال می‌کند باید بدانید که خبرهای خوبی در راه است. تاد هاوارد مدیر بتسدا در خلال نمایشگاه DICE 2016 و گفتگو با حاضرین عنوان کرده که این استودیو در حال برنامه ریزی برای ساخت بازی های بیشتری در پلتفرم موبایل است. وی همچنین تصریح کرده است که اگر شما از بازی Fallout Shelter رضایت داشته‌اید، قطعاً از دیگر بازی‌ها نیز لذت خواهید برد چرا که تمام تلاششان را جهت ارائه هرچه بهتر بازی‌های جدیدتر به کار خواهند بست.

با توجه به افتتاح دفتر مرکزی این توسعه دهنده در مونترال می‌توان انتظار داشت که این ناشر تمرکز بیشتری را بر روی بازی‌های تلفن‌های همراه قرار خواهد داد. استودیوی بازی سازی بتسدای مونترال ، بیش از ۱۰۰ کارمند و توسعه دهنده برای آن در نظر گرفته شده است. این کارمندان، در حال کار رو عناوینی جدید اند و کمپانی بتسدا قصد دارد که با جذب نیروی کار بیش تر، وسعت استودیوهای مونترال و مریلند خود را افزایش دهد.

ubergizmo :منبع

نویسنده : معین کریمی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × یک =

− 2 = 4