بازگشت کشوی اپلیکیشن ها در ال جی G5

تصمیم کمپانی ال جی در حذف کشوی اپلیکیشنی – Application Drawer – از رابط کاربری ال جی G5 در بین علاقه مندان به سیستم عامل اندروید بسیار بحث برانگیز بوده است. دلایل منتقدان به این تصمیم نیز احتمالا عدم علاقع به در اختیار داشتن تمام پوشه های اپلیکیشنی در صفحه هوم اسکرین و یا پالت رنگی بوده که تمام بخش ها و سایه بندی خاکستری را در بر گرفته است. بدین ترتیب بسیاری از کاربران تاکنون به سمت لانچر و تم های پس زمینه جانبی رفته اند.

با مشروح این خبر همراه ما باشید.

با این حال اگر علاقه زیادی به رابط کاربری جدید ال جی در پرچمدارش دارید، اما دلتان برای کشوی اپلیکیشنی کلاسیک در آن تنگ شده، خوشبختانه با یک راهکار مناسب در این مطلب خدمت شما هستیم. در این راهکار لانچر ال جی G4 طراحی شده است که نام آن LG Home UX 4.0 بوده و در بخش دانلود های دنیای هوشمند ال جی در دسترس قرار گرفته است. این لانچر نه تنها برای پرچمدار جدید این کمپانی ساخته شده بلکه تلفن های دیگر نظیر ال جی استایلوس ۲، LG K8 و احتمالا سایر محصولات شرکت (با رابط کاربری پیش فرض ال جی UX 5.0) نیز از آن پشتیبانی می کنند.

با نصب این لانچر قدیمی، کشوی اپلیکیشنی ال جی دوباره به رابط کاربری شما اضافه می شود که علاوه بر آن، تب اپلیکیشن/ویجتی، جست و جوی اپلیکیشنی و منو هایی با نحوه نمایش متعدد و آپشن های حذف در اختیار کاربر خواهند بود. البته ما نمی گوییم که نصب یک لانچر جدید به جای قرار دادن قابلیت بازگردانی کشوی اپلیکیشن در رابط فعلی ال جی (UX 5.0) فکر بهتری بوده اما احتمالا این کمپانی کره ای هدف هایی در پشت تصمیم خود دارد.

دانلود و اجرای نسخه قبلی رابط کاربری قبلی ال جی، به سادگی باز کردن فروشگاه اختصاصی این کمپانی است. همین حالا، این کمپانی امکان دانلود UX 4.0 را برای تمامی کاربران در یک پیام پاپ آپ فراهم کرده است. اما اگر پیام پاپ آپ برایتان نمایش داده نشده، در بالا و سمت چپ به بخش منو و سپس LG Specials رفته و بخش اپلیکیشن ها را باز کنید.

اگر در تلفن شما خبری از اپلیکیشن اسمارت ورلد ال جی نیست، می توانید آن را از این لینک دانلود کرده و یا فقط فایل APK این لانچر را از این صفحه دریافت کنید. ما هر دو روش را امتحان کردیم و متوجه پاسخ دهی و عملکرد ضعیف فروشگاه ال جی شدیم. پس بهتر است از لینک دوم و خود لانچر بهره ببرید. امیدواریم از این خبر نهایت بهره را برده باشید. در ادامه توجه شما را به تصاویری از این لانچر جلب می نماییم:

ال جی G5
ال جی G5

 

ال جی G5
ال جی G5

 

phonearena : منبع

نویسنده : پرهام مارزلو

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 + 13 =