قابلیت جدید اپلیکیشن اپل موزیک تنها به اندروید اختصاص یافته است

هدف اپل برای سرویس اپل موزیک خود گذر از اسپاتیفای و تبدیل شدن به رهبر بخش استریم موزیک است. بدین منظور باید سرویس یاد شده دیگر فقط برای iOS در دسترس نباشد. به همین دلیل، مدتی از ارائه نسخه اندرویدی اپل موزیک می گذرد و کاربران می توانند آن ها از فروشگاه گوگل پلی دانلود کنند. در ادامه با مشروح این خبر همراه ما باشید.
اپل چند روز قبل نسخه اندرویدی اپلیکیشن موزیک خود را به روز رسانی کرد و قابلیتی را در آن قرار داد که در نسخه iOS دیده نمی شود. و بله، این موضوع واقعا عجیب است. این به روز رسانی به کاربران اندروید اجازه می دهد تا اپل موزیک را به کمک ویجت در هوم اسکرین کنترل کنند. دکمه ها به کاربر اجازه می دهند تا به پخش، توقف، آهنگ بعد/قبل و لایک کردن آن ها بپردازند. جهت لایک کردن آهنگ ها می توانید از آیکون قلب بهره ببرید.
تنها کاربران اندرویدی می توانند از این ویجت ساده و بسیار کاربردی اپل موزیک بهره ببرند و کاربران آیفون و آیپد باید در این زمینه منتظر باشند. لازم به ذکر است که این به روز رسانی مربوط به اندروید علاوه بر این گیفت کارت های آیتونز را نیز شناسایی و باز خرید – Redeem – می کند. همچنین هم اکنون کاربران می توانند متوجه شوند که هم اکنون چه آهنگی در Beats 1 پخش می شود؛ بدین منظور باید تب رادیو را انتخاب کنید. در نهایت کاربران می توانند بدون افزودن آهنگ به کتابخانه، آن را در لیست های پخش خود قرار دهند.

اپلیکیشن اپل موزیک
اپلیکیشن اپل موزیک

علاوه بر موارد یاد شده، کاربران این نسخه هم اکنون می توانند به محبوب ترین قسمت های کات شده از آلبوم هنرمندان گوش داده و سپس آن ها را خریداری کنند. جهت دانلود آخرین نسخه اپل موزیک برای سیستم عامل اندروید، از لینک زیر استفاده کنید. می توانید به صورت سه ماهه از نسخه رایگان برنامه بهره ببرید و پس از انقضای آن، باید هزینه ۹٫۹۹ دلاری برای هر ماه و برای یک خانواده تا ۶ نفره ۱۴٫۹۹ دلار برای هر ماه پردخت شود. امیدواریم از این مطلب نهایت بهره را برده باشید. نظرات و سوالات خود را با ما و سایر خوانندگان در میان بگذارید.

لینک دانلود برنامه در فروشگاه

phonearena : منبع

نویسنده : پرهام مارزلو

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × 1 =