آیپد و آیفون ۴ اینچی جدید اپل با نام iPhone SE در ۲۱ مارس معرفی می‌شوند

نیونارنجی : شایعه کنفرانس مطبوعاتی اپل در ماه مارس به نظر می‌رسد که در روز ۲۱ ام این ماه رخ خواهد داد که در این روز اپل به احتمال فراوان از یک آیپد جدید و آیفون ۴ اینجی خودش با نام iPhone SE رونمایی خواهد کرد. گزارشی جداگانه نیز عنوان می‌کند که این آیفون ۴ اینچی فاقد تکنولوژی لمس سه بعدی خواهد بود. در ادامه همراه با ما باشید
به ادعای رسانه برجسته‌ی اپل اینسایدر، کمپانی اپل که در حال برنامه ریزی برای برگزاری این رویداد مطبوعاتی در تاریخ ۱۵ مارس بود، اخبار جدید نشان می‌دهد که این تاریخ به ۲۱ همان ماه منتقل خواهد شد. منابع اعلام می‌کنند که اپل علاوه بر ساعت‌های اپل واچ خودش از دو مدل آیپد و آیفون جدید نیز پرده برداری خواهد کرد.

این منابع به هیچ جزئیاتی از آیپد جدید اپل اشاره نکرده است اما طبق آخرین شایعات به نظر می‌رسد که این تبلت زیرمجموعه خانواده آیپد پرو بوده و ۹٫۷ اینچ می‌باشد. علاوه بر آن، آیپد جدید به پردازنده A9X، چهار درگاه بلندگو، یک کانکتور هوشمند، اپل پنسیل و همچنین یک صفحه کلید مجهز خواهد بود.

شایعه عدم استفاده آیفون ۴ اینچی جدید از سنسور‌های لمس سه بعدی زمانی مطرح شد که فردی از دو پانل آیفون ۶اس و این آیفون عکس گرفته بود و به مقایسه گذاشته بود  که نشان می‌دهد آیفون ۴ اینچی اپل با نام احتمالی iPhone SE یا ۵SE فاقد این تکنولوژی خواهد بود.

appleinsider : منبع

نویسنده : معین کریمی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 + 2 =