کاربران اندروید به زودی از طریق جستجوگر گوگل می‌توانند بازی‌ها را امتحان کنند

همواره یکی از معضلات صاحبین گوشی‌های هوشمند، وسعت زیاد بازی‌های ارائه شده برای آن است. این موجب می‌شود که شما نتوانید به خوبی بازی که مدنظرتان است را انتخاب کنید. اما گوگل برای این موضوع راهکاری اندیشیده است. به زودی شما قادر خواهید بود تا به واسطه جستجوگر گوگل، قبل از آنکه نیاز باشد نسخه کامل بازی را دانلود کنید، چند دقیقه آن بازی را به صورت آزمایشی اجرا کنید. در ادامه با نیونارنجی همراه باشید.
در حال حاضر تعداد زیادی بازی مخصوص تلفن‌ها عرضه شده است اما ما نمی‌توانیم هر کدام از آنها را دانلود کرده و تست کنیم. بسیاری از بازی‌ها ممکن است جذاب و سرگرم کننده باشند که ما تا به حال آنها را تجربه نکرده ایم. حالا اگر می‌خواهید بازی‌ها را قبل از آن که دانلود کنید کمی آزمایش کنید، گوگل برای شما خبرهای خوبی دارد.

این کمپانی اعلام کرده که به زودی کاربران می‌توانند بازی‌ها را قبل از هرگونه دانلود و نصب، از طریق جستجوگر گوگل آزمایش کنند. گوگل در این باره گفته است: ” در هفته‌های پیش رو ما قصد داریم تا راهی جدید برای اجرای بازی‌ها از طریق جستجوگر گوگل را ارائه کنیم. کاربران سیستم عامل اندروید به واسطه جستجوگر گوگل قادر خواهند بود تا نام بازی مدنظر را سرچ کرده و قبل از آنکه بازی را به صورت کامل دانلود کنند، دقایقی به اجرای آن بپردازند تا اگر خواستند نسخه اصلی و کامل آن را دریافت کنند.”

گوگل همچنین معتقد است که استریم کردن بازی‌ها قبل از دانلود کردن آنها، کاربران را به سمت استفاده از بازی‌هایی که واقعاً به آنها علاقه دارند سوق می‌دهد. این ویژگی به واسطه سیستم استریم جدید گوگل به دست خواهد امد. در هفته‌های آینده و با یک بروزرسانی منتظر پدیدار شدن کلیدی به نام Try Now باشید. چرا که با زدن بر روی آن بازی  مدنظر را به صورت آنلاین برای دقایقی آزمایشی اجرا خواهید کرد.

ubergizmo : منبع

نویسنده : پرهام مارزلو

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج + شش =

16 − = 8