عرضه اندروید ۶٫۰ مارشمالو برای اکسپریا Z3+ و تبلت اکسپریا Z4 سونی

نیونارنجی : سونی در وبلاگ خود اعلام کرده است که روز گذشته بروزرسانی اندروید ۶٫۰ مارشمالو مخصوص اکسپریا Z3+ و تبلت اکسپریا Z4 این کمپانی در دسترس قرار گرفته است و هم اکنون دارندگان این دو دستگاه قادر به بروزرسانی سیستم خود به اندروید مارشمالو می‌باشند. در ادامه با نیونارنجی همراه باشید.
اکسپریا Z5، Z5 Compact و Z5 Premium تنها محصولات سونی نیستند که به تازه ترین نسخه اندروید مجهز می‌گردند. سونی اعلام کرده است که دو دستگاه اکسپریا Z3+ و Z4  (هر دو در سال ۲۰۱۵ و با اندروید ۵٫۰ آبنبات چوبی عرضه شده اند) هم این بروزرسانی را دریافت می‌کنند.

با توجه به وبلاگ اکسپریا، دو نسخه LTE (SGP771) و Wi-Fi only (SGP712) تبلت اکسپریا Z4 این بروزرسانی را دریافت خواهند کرد. از تلفن هوشمند اکسپریا Z3+ نیز مدل تک سیم کارت (E6553) این بروزرسانی را دریافت خواهد کرد.

سونی به صورت رسمی تلفن هوشمند اکسپریا Z3+ و تبلت اکسپریا Z4 خود را در بازار ایالات متحده به فروش می‌رساند. اکسپریا Z3+ قیمتی برابر با ۴۰۰ دلار و تبلت اکسپریا Z4 نیز با قیمت ۶۰۰ دلار عرضه می‌شود. اگر از دارندگان این دو محصول هستید، هم اکنون قادر خواهید بود تا سیستم خودتان را به اندروید مارشمالو بروزرسانی کنید.

phonearena : منبع

نویسنده : معین کریمی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 − هفت =