کارت‌های گرافیک AMD با باندل بازی هیتمن عرضه خواهند شد

نیونارنجی : همواره شاهد آن هستیم که دو کمپانی عرضه کننده کارت‌های گرافیکی به همراه این سخت افزار‌ها بازی‌های روز دنیا را نیز به کاربرانشان اهدا می‌کنند تا به نوعی بتوانند دل آنها را به دست آورند. پس از آن که در چند روز گذشته اخباری مبنی بر عرضه بازی The Division به همراه کارت‌های گرافیک انویدیا به گوش رسید، اینک AMD نیز اعلام می‌کند که سری جدید کارت‌های گرافیک خودش را به همراه باندلی از بازی هیتمن عرضه خواهد کرد. در ادامه با نیونارنجی همراه باشید.
AMD در اواخر هفته گذشته اعلام کرد که به همراه سری کار‌ت‌های گرافیکی Radeon R9 390، نسخه کاملی از بازی جدید هیتمن را به عرضه خواهد رساند. این قضیه در جهت رقابت با کمپانی انویدیا و همچنین مبارزات انتخاباتی در ایالات متحده انجام خواهد گرفت. بنابر این کاربرانی که قصد خرید کارت‌های گرافیک سری ذکر شده AMD را داشته باشند می‌توانند یک نسخه کاملاً رایگان و مخصوص PC بازی هیتمن را خریداری کنند. گفتنی است که این طرح از ۱۶ فوریه آغاز شده و تا تاریخ ۳۰ آوریل ادامه خواهد داشت. هرچند که نسخه نهایی بازی هیتمن در تاریخ ۱۱ مارس به عرضه می‌رسد ولی خریداران قادر خواهند بود تا نسخه بتا این بازی را از تاریخ ۱۹ فوریه تا ۲۲ فوریه دریافت نمایند.

کارت‌ گرافیک AMD
کارت‌ گرافیک AMD

این کمپانی علاوه بر سری R9، پردازنده‌های سری Fx-6000 و Fx-8000 را نیز با این باندل همراه کرده است که می‌تواند خبر خوبی برای علاقه مندان به سیستم‌های بر مبنای AMD باشد.
این نخستین باری نیست که چنین تصمیمی از سوی AMD گرفته میشود و در گذشته نیز ما بارها شاهد آن بوده‌ایم که بازی‌های جذاب را جهت شناساندن قطعات خود به این شکل باندل می‌نمایند. لازم به ذکر است که بازی‌های باندل به صورت فیزیکی نبوده بلکه به شما یک کد تعلق خواهد گرفت که با وارد کردن آن در بخش مربوطه وبسایت AMD، می‌توانید بازی هیتمن را دریافت نمایید.

anandtech : منبع

نویسنده : معین کریمی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 − 6 =

4 + 4 =