تبلت Pixi 3 آلکاتل وان‌تاچ رونمایی شد

نیونارنجی : آلکاتل وان‌تاچ این روزها تمرکز زیادی بر ساخت محصولات اندرویدی دارد اما از قرار معلوم این امر باعث نشده تا نیم نگاهی به بازار تبلت‌های ویندوزی نداشته باشد و با تبلت Pixi 3 که از سیستم‌عامل ویندوز ۱۰ بهره می‌برد در مراسم CES امسال حضور پیدا می‌کند.

در ادامه همراه با نیونارنجی باشید
همان‌گونه که اشاره شد، آلکاتل وان‌‌تاچ تاکنون با ساخت محصولات ویندوزی غربیه بوده است و به همین منظور مراسم CES امسال را فرصتی مغتنم شمرده و تبلت مجهز به سیستم‌عامل ویندوز ۱۰ خود را معرفی ‌می‌کند.

متأسفانه در حال حاضر اطلاعات زیادی از این محصول مشخص نشده و فقط می‌دانیم که صفحه‌نمایشی ۸ اینچی دارد و آلکاتل وعده داده تا جی‌پی‌اس به همراه امکان استفاده به جای ریموت کنترلِ تلویزیون و قابلیت برقراری تماس را در مدل‌های رده پایین این محصول تعبیه کند.

با این حساب می‌توان گفت با تبلتی روبرو هستیم که تجربه کاربری ویندوز ۱۰ را با قیمتی مناسب در اختیار کاربر قرار می‌دهد، البته قیمت دقیق تبلت Pixi 3 و زمان عرضه این محصول از جانب آلکاتل‌ وان‌تاچ مشخص نشده و بدون شک با افتتاح مراسم CES خبرهای بیشتری از این محصول و سایر تجهیزات جدید آلکاتل وان‌تاچ خواهیم شنید.

 

engadget : منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × یک =

60 + = 66