اضافه شدن پشتیبانی از تصاویر زنده به نسخه آی او اس Google Photos

نیونارنجی : همواره بسیاری از کاربران تلفن‌های هوشمند به دنبال پشتیبان گیری از عکس‌های موجود در دستگاه خود هستند تا در صورت بروز هرگونه حادثه اتفاقی، تصاویرتان را از دست ندهند. Google Photos را می‌توان یکی از بهترین انتخاب‌ها دانست. در تازه ترین بروزرسانی این اپلیکیشن قادر است تا از تصاویر زنده یا Live Photos دو محصول آیفون ۶اس و ۶اس پلاس اپل نیز نسخه پشتیبان تهیه کند. در ادامه با نیونارنجی همراه باشید.
اگر شما به دنبال محلی برای پشتیبانی گیری از تصاویر تلفن هوشمند خود هستید، Google photos اپلیکیشنی عالی برای شما خواهد بود. بهترین بخش این اپلیکیشن جایی است که اگر تصاویر شما رزولوشنی کمتر از ۱۶ مگاپیکسل داشته باشند، گوگل جهت پشتیبان گیری از آنها امکانات رایگانی را در اختیارتان خواهد گذاشت. بنابر این می‌توان گفت که گوگل Photos از اکثر تصاویر معمول پشتیبانی به عمل می‌آورد. اما آنچه که در مورد کاربران آی او اس انتظار می‌رود، پشتیبانی از تصاویر زنده یا همان Live Photos می‌باشد. آیا گوگل از این تصاویر پشتیبانی خواهد کرد؟

در تازه ترین اخباری که از سوی گوگل منتشر شده است، آنها نسخه تازه ای از اپلیکیشن گوگل Photos را برای پلتفرم آی او اس معرفی کرده اند که قادر خواهد بود تا از تصاویر زنده شما نیز پشتیبان گیری کند. این درواقع بدان معنی خواهد بود که کاربران هیچ نگرانی برای پشتیبان گیری جداگانه تصاویر زنده خود نخواهند داشت چرا که گوگل این کار را برایتان انجام خواهد داد.

تصاویر زنده یا Live Photos یک ویژگی اختصاصی دو تلفن هوشمند آیفون ۶اس و ۶اس پلاس اپل می‌باشد که به واسطه آن کاربر می‌تواند چندثانیه قبل از عکس گرفتن را به صورت یک کلیپ ویدیویی کوتاه مشاهده نماید.

در نسخه جدید گوگل Photos علاوه بر اضافه شدن پشتیبان گیری از تصاویر زنده، شاهد بهبود ناوبری این اپلیکیشن نیز می‌باشیم که بر روی مرور شما در منو‌های مختلف تاثیر به سزایی را خواهند گذاشت. این بروزرسانی همچنین باعث کاهش کش استفاده از کش‌ها می‌شود تا از ذخیره سازی بیش از حد جلوگیری شود. و اما آخرین تغییرات این بروزرسانی مربوط به ویژگی Split View آیپدها همچنین پشتیبانی از آیپد پرو می‌شود.

دانلود نسخه آی او اس Google Photos از اپ استور

ubergizmo : منبع

نویسنده : معین کریمی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک + دوازده =

60 − = 51