۶ قابلیتی که انتظار می رود در جی ۵ ال جی مشاهده شوند

نیونارنجی : جی ۴، پرچمدار کنونی شرکت ال جی، توانست با بنده پشتی چرم، نیم رخ خمیده، دوربین عالی به عنوان یک تلفن هوشمند متفاوت در سال ۲۰۱۵ شناخته شود؛ همچنین این محصول از جمله معدود پرچمداران اندرویدی به شمار می رود که هنوز هم با باتری جدا شدنی و درگاه کارت حافظه میکرو اس دی همراه است. با این حال فروش این پرچمدار آنچنان مناسب نبود و حالا به نظر می رسد شرکت ال جی برنامه های خاصی برای پرچمدار جدید خود دارد.
در ادامه همراه با نیونارنجی باشید
شایعات اخیر حاکی از این است که ال جی G5 با بدنه متفاوت فلزی، یک بخش کشویی مخصوص باتری، اسکنر iris و دوربین دوگانه در پشت همراه خواهد شد. با این حال ما نمی گوییم که تمامی این شایعات رسمی و دقیق هستند اما چیزی که مشخص است، برنامه های ویژه ال جی برای پرچمدار جدید خود است.
در ادامه می خواهیم لیستی از ۶ قابلیت مورد علاقه خود در ال جی G5 را مورد بررسی قرار دهیم. با ما همراه باشید.

۱- بدنه فلزی به همراه باتری جدا شدنی

جی 5 ال جی
جی ۵ ال جی

با این دو ویژگی، یک تلفن پرچمدار می تواند تک و دوست داشتنی باشد. یک منبع ناشناخته از مشاهده این پرچمدار با بدنه خمیده، فلزی و باتری جداشدنی خبر داده است. به گفته وی، باتری جی ۵ در یک بخش کشویی در انتهای تلفن تعبیه شده است.

۲- باقی ماندن درگاه کارت حافظه میکرو اس دی

جی 5 ال جی
جی ۵ ال جی

در طی سال های گذشته اکثر غول های تکنولوژی در تلفن های اندرویدی خود این جایگاه را حذف کرده اند. با این حال خیل عظیمی از کاربران – به خصوص کاربران حرفه ای – اهمیت خاصی برای این درگاه قائل هستند. ال جی در سال گذشته نسبت به این قابلیت وفادار بود و امیدواریم این سیاست کماکان ادامه دار باشد.
۳- مقاوت در برابر آب

جی 5 ال جی
جی ۵ ال جی

برخی شایعات از توجه وافر ال جی به جلوگیری از نفوذ آب و گرد و غبار در ساخت G5 خبر داده اند. آیا این به معنای ضد آب بودن پرچمدار جدید است؟ در این باره هنوز اطمینان نداریم، اما امیدواریم درجه ضد آبی تلفن های رقیب (IP Ratings) را در پرچمدار جدید ال جی مشاهده کنیم.

۴- تجربه نرم افزاری کارآمد تر از قبل

جی 5 ال جی
جی ۵ ال جی

رابط کاربری اختصاصی ال جی همیشه با رابط سامسونگ – تاچ ویز – در زمینه شلوغ بودن و ایجاد سردرگمی مقایسه می شود. با این حال بر خلاف سامسونگ که سال گذشته اقداماتی را جهت سبک کردن رابط کاربری خود صورت داد، کمپانی ال جی در جدیدترین محصول خود (LG V10) تغییرات قابل توجهی را اعمال نکرده است.

۵- صفحه نمایش طبیعی تر و یا امکان ایجاد تغییرات در صفحه
صفحه نمایش IPS  کوانتوم ال جی G4 رنگ ها را به زیبایی از هم تفکیک و به نمایش در می آورید، با این حال هنوز هم تا حدی دقت کافی را برای یک پرچمدار ندارد. امیدواریم در پرچمدار جدید امکان ایجاد تغییرات نمایشی توسط کاربر وجود داشته باشد و یا صفحه نمایشی دقیق تر از قبل تعبیه گردد.

۶- عمر باتری بیشتر
ال جی G4 علی رغم باتری جدا شدنی خود، با قدرت ۳۰۰۰ میلی آمپری، عمر باتری متوسطی را برای کاربران به ارمغان می آورد.

جی 5 ال جی
جی ۵ ال جی

 

phonearena : منبع

نویسنده : پرهام مارزلو

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.