۵ ویژگی که انتظار داریم در سامسونگ گلکسی اس ۷ آنها را ببینیم

همانطور که می‌دانید تلفن‌های هوشمند سری گلکسی سامسونگ بیشترین میزان فروش را در بین انواع مختلف تلفن‌ها داشته اند. در تازه ترین تلفن هوشمند این سری، گلکسی نوت ۵ کمپانی سامسونگ ویژگی‌های فوق العاده ای نظیر چند پنجره‌ای را به این تلفن هوشمند اضافه کرده است.

بنابر این می‌توان انتظار داشت که عضو جدید خانواده سری اس سامسونگ، گلکسی اس ۷ با ویژگی‌های خودش ما را شگفت زده تر از گذشته کند. در این مقاله قصد داریم تا به بررسی ویژگی‌هایی که دوست داریم و البته انتظار می‌رود که در تلفن هوشمند سامسونگ گلکسی اس ۷ دیده شود بپردازیم.

با نیونارنجی همراه باشید.

یک باتری جداشونده قدرتمندتر

به عبارت ساده می‌توان باتری تلفن هوشمند گلکسی اس ۶ را یک شوخی نامید. سامسونگ در این تلفن هوشمند نه تنها باتری خودش را غیرقابل تعویض کرد، از یک باتری به مراتب ضعیف و با حجم ۲۵۵۰ میلی آمپر در این محصول استفاده کرد. بدون شک این باتری برای یک تلفن هوشمند مجهز به صفحه نمایش Quad HD و یک سیستم قدرتمند جهت استفاده در طول روز کافی نمی‌باشد. هرچند که سامسونگ ادعا می‌کند در حال ساخت یک شارژر بدون سیم است تا زمانی که شما حتی راه می‌روید تلفن شما شارژ میشود، اما شارژ در زمان راه رفتن گزینه‌ای ایده آل برای یک کاربر نخواهد بود. به نظر می‌رسد که یک باتری جداشونده و با گنجایشی به مراتب بیشتر می‌تواند انتظار یک کاربر حرفه‌ای تلفن از سامسونگ باشد.

پشتیبانی از کارت حافظه میکرو اس دی

در حالی که اکثر تلفن‌های هوشمند دنیا مجهز به اسلات‌ کارت‌های میکرو اس دی می‌باشند، سامسونگ در آخرین نسخه از تلفن‌های هوشمند سری اس و به تقلید از آیفون‌ها، این اسلات‌ها را حذف کرد. با این حال بسیاری از کاربران علاقه دارند تا تصاویر، موزیک‌ها و اپلیکیشن‌های خودشان بر روی یک ک۵ ویژگی که انتظار داریم در سامسونگ گلکسی اس ۷ آنها را ببینیمارت میکرو اس دی ذخیره شود. به نظر میرسد که بهتر است سامسونگ در این زمینه نیز تجدید نظری کند و از اسلات‌های محبوب اس دی کارت استفاده نماید.

مقاومت ۱۰۰درصدی در برابر آب

یکی از دلایل استرس زای دارندگان تلفن‌های هوشمند افتادن تلفن گران قیمت آنها به داخل آب و خرابی آن است. تلفن هوشمند گلکسی اس ۵ سامسونگ به همراه یک باتری جداشونده دارای چنین ویژگی بود با این حال در گلکسی اس۶ جهت محافظت بیشتر نسبت به آب، تمامی راه‌های ورودی بسته شد که این یک پسرفت برای سامسونگ به حساب می‌آید. انتظار می‌رود که در سامسونگ اس۷ ما شاهد یک تلفن هوشمند ضد آب تمام عیار در کنار امکاناتی مانند اسلات‌ کارت حافظه و باتری جداشونده باشیم.

بلندگوهایی بهتر

همیشه محدودیت‌هایی برای کیفیت بلندگوهای تلفن‌های هوشمند وجود داشته است. هیچگاه بلندگو‌های تلفن‌های هوشمند با کیفیت هدفون‌های آنها و یا کیفیت یک سیستم صوتی بزرگ مقایسه نمیشود اما هنوز هم کمپانی‌ها نتوانسته ند مانند HTC با استفاده از تکنولوژی BoomSound بلندگو‌های باکیفیتی را به تلفن‌های هوشمند خود اضافه کنند. باید دید تلفن هوشمند گلکسی اس ۷ پرچمدار بعدی سامسونگ به بلندگو‌های باکیفیت تر از گذشته مجهز خواهد شد و یا خیر!

مدیریت رم بهتر

یکی از بهترین بخش‌های تلفن‌های اندرویدی ویژگی چند پنجره‌ای است. این ویژگی است که شاید بسیاری از کاربران را از خرید تلفن‌های آیفون منصرف کرده و به سمت اندروید بیاورد. هرچند که قرار است اندروید این ویژگی را به اندروید N بی افزاید ولی سامسونگ از تلفن هوشمند گلکسی نوت ۵ این ویژگی را در تلفن‌های هوشمند خودش قرار داد تا بتواند قدرتنمایی کند. با این حال هنوز هم تنظیمات زیادی برای مدیریت هرچه بهتر رم مشاهده نمی‌شود تا بتوان بهترین استفاده را از آن داشت. امیدواریم که در تلفن هوشمند گلکسی اس۷ سامسونگ شاهد تنظیمات بیشتری در ارتباط با رم باشیم.

feedproxy : منبع

نویسنده : معین کریمی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × پنج =