با این ۵ اپلیکیشن اندرویدی هیچگاه تلفن خودتان را گم نکنید

نیونارنجی : گم کردن یا دزدیده شدن تلفن هوشمند یکی از ترسناک ترین اتفاقاتی است که در دنیای مدرن امروزی ممکن است رخ دهد. چرا که شما در تلفن هوشمندتان مجموعه‌ای از اطلاعات تماس، اطلاعات و تصاویر شخصی و حتی ممکن است خیلی از مواقع اطلاعات حساب بانکیتان را نیز نگهداری می‌کنید.

جالب است بدانید یکی از رایج ترین جستجوهای انجام شده در گوگل عبارت “پیدا کردن تلفن” است. شما قادر خواهید بود تبا نصب اپلیکیشن‌های مختلف در این زمینه به سرعت از محلی که تلفنتان در آنجا است مطلع شوید. بر همین اساس قصد داریم تا به معرفی ۵ تا از بهترین اپلیکیشن‌ها در این زمینه بپردازیم. در ادامه با نیونارنجی همراه باشید.

Android Device Manager (رایگان)

اپلیکیشن Android Device Manager
اپلیکیشن Android Device Manager

اپلیکیشن Android Device Manager قابل نصب بر روی هر سیستم اندرویدی می‌باشد. به کمک این اپلیکیشن جالب شما قادر خواهید بود تا از طریق حساب کاربری گوگلتان اقدام به مسدود سازی تلفنتان و پیدا کردن آن نمایید. شاید می‌توان این ابزار را قدرتمندترین اپلیکیشن در این زمینه نامید. از طریق حساب کاربری گوگلتان می‌توانید به جایگاه این تلفن دسترسی پیدا کرده و یا حتی پین کد صفحه آن را نیز تغییر دهید تا از دسترس خارج شود. علاوه بر آن قادر خواهید بود تا با چند کلیک ساده تمامی اطلاعات تلفنتان را از راه دور پاک کنید. از دیگر مزایای این اپلیکیشن می‌توان به کاملاً رایگان بودن آن اشاره کرد.

 

Family Locator (رایگان با پرداخت درون برنامه‌ای)

اپلیکیشن Family Locator
اپلیکیشن Family Locator

Family Locator محصولی از life360 است که در دسته اپلیکیشن‌های مکان یاب قرار می‌گیرد. به کمک این اپلیکیشن شما می‌توانید کنترل جامع و کاملی را بر روی اعضای خانواده داشته باشید و به واسطه سنسور GPS از مکان دقیق آنها مطلع شوید. از دیگر استفاده هایی که از این اپلیکیشن می‌توان کرد، هنگام گم و یا دزدیده شدن تلفن یکی از آنها است. با اینکار اگر خود فرد هم اپلیکیشن مکان یابی بر روی تلفنش موجود نباشد شما می‌توانید به واسطه تلفن همراه خودتان آن را پیدا کنید.

 

Cerberus (رایگان با پرداخت درون برنامه‌ای)

اپلیکیشن Cerberus
اپلیکیشن Cerberus

این اپلیکیشن پس از دزدیده شدن تلفن شما می‌تواند محل دقیق تلفنتان را از طریق نقشه‌های گوگل به شما نشان دهد. علاوه بر آن شما قادر خواهید بود تا از راه دور تمامی اطلاعات موجود بر روی حافظه داخلی و خارجی تلفنتان را پاک کرده و یا یک آلارم بسیار بلند بر روی آن پخش کنید. از سایر امکانات جالب این اپلیکیشن می‌توان به قابلیت مخفی سازی لیست برنامه‌ها، قفل گوشی با یک کد دلخواه و همچنین ضبط صدای اطراف تلفن از طریق میکروفون و پخش آن از راه دور اشاره کرد که از این اپلیکیشن یک ابزار قدرتمند جهت پیداکردن تلفن هوشمند شما خواهد ساخت.

Prey Anti-Theft (رایگان)

اپلیکیشن Prey Anti-Theft
اپلیکیشن Prey Anti-Theft

آنتی دفت همانطور که از نامش پیداست اپلیکیشنی جهت ایمن و ضد سرقت کردن تلفن شما می‌باشد. در صورتی که تلفن شما گم شده و یا به سرقت رفته، کافیست تا وارد حساب کاربری این اپلیکیشن شده تا مختصات دقیق جغرافیایی تلفن شما را به نمایش بگذارد. علاوه بر آن امکاناتی نظیر گرفتن عکس به واسطه دوربین تلفن، قفل کردن صفحه، هشدار‌های مختلف و همچنین نوشتن یک پیغام در صفحه نمایش از این اپلیکیشن یک ابزار بسیار کاربردی ساخته است تا شما حتی در صورت به سرقت رفتن تلفنتان نیز خیالتان آسوده باشد.

Where’s My Droid (دو نسخه رایگان و ۳٫۹۹ دلاری)

اپلیکیشن Where's My Droid
اپلیکیشن Where’s My Droid

 

آخرین اپلیکیشنی که قصد معرفی آن را داریم Where’s My Droid نام دارد. با استفاده از این اپلیکیشن موقعیت یاب قادر هستید تا به آسانی از موقعیت فعلی تلفنتان در نقشه گوگل باخبر شوید و یا از تلفنتان را مجبور به پخش مکرر صداهای گوش خراش نمایید. پیدا کردن تلفن با استفاده از پیامک، قابلیت نمایش موقعیت کامل گوشی، عدم مصرف باتری و برخی دیگر از ویژگی های کلیدی این برنامه می باشد

androidauthority : منبع

نویسنده : معین کریمی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.