جک ۳٫۵ میلیمتری در آیفون ۷ جای خودش را به یک بلندگو خواهد داد (شایعه)

نیونارنجی :روز به روز که به رونمایی از آیفون ۷ نزدیکتر می‌شویم شایعات زیادی در مورد نسل بعدی تلفن‌های هوشمند اپل، آیفون ۷ منتشر خواهد شد. در آخرین شایعات منتشر شده شنیده بودیم که جک‌های ۳٫۵ میلیمتری هدفون‌ها دیگر جایی در تلفن‌های هوشمند آیفون نخواهند داشت و جای خود را به آیفون‌های بلوتوثی خواهند داد (هرچند که اتصال هدفون به گوش به صورت سیمی می باشد و فقط کانکتور آن به تلفن هوشمند است که بدون سیم انجام می‌گیرد).

در تازه ترین این اخبار یک یادداشت تحقیقاتی از سوی اپل اینسایدر منتشر شده که گویا جای این جک بلندگوی دومی قرار داده خواهد شد.

در ادامه همراه با نیونارنجی باشید
اپل که قبلاً اعلام کرده بود قرار است تحولی را در بلندگو‌های تلفن هوشمند خود به وجود آورد، به نظر می‌رسد هدفش اضافه کردن یک بلندگوی بیشتر به آیفون خواهد بود. جک ۳٫۵ میلیمتری در آیفون ۶اس آخرین تلفن هوشمند اپل در انتها و سمت چپ دستگاه قرار دارد. این در حالیست که بلندگوی این محصول در همان قسمت اما در سمت راست می‌باشد. پس بهترین جا برای داشتن یک بلندگوی دیگر به نظر می‌رسد که همان نقطه باشد تا از نظر طراحی نیز جایگریری این بلندگوها درست کنار یکدیگر با اندک فاصله ای باشد تا زیبایی محصول نیز حفظ شود.

در حال حاضر پرچمداران کمپانی‌های مختلف تلفن‌های هوشمند خودشان را مجهز به بلندگو‌های بسیار با کیفیت استریو کرده اند که گاهی اوقات جایگاه این بلندگو‌ها به صورت قرینه در امتداد تلفن بوده و یا در لبه‌های دستگاه می‌باشند که در این حالت استفاده از تلفن هوشمند به صورت افقی، دارای پخش صدای بسیار با کیفیتی خواهد بود.

بر اساس گزارشات اخیر آیفون بعدی از یک کدک دیجیتالی معمولی استفاده خواهد کرد اما تکنولوژی نویزگیر به صورت پیشفرض در آیفون ۷اس و در سال ۲۰۱۷ ممکن است که استفاده شود.

منبع : appleinsider

نویسنده : معن کریمی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده − 12 =

1 + 4 =