۶ خطای رایج در اینترنت هنگام وبگردی

بررسی ۶ مورد از خطاهای رایج در هنگام وبگردی

 

۱- ارور ۴۰۰ Bad Request Error

 

ارور ۴۰۰ تنها زمانی رخ می‌دهد که سرور متوجه درخواست کاربر نشود. این موضوع می‌تواند به خاطر مشکل‌دار بودن درخواست رخ دهد و در بیشتر مواقع این خطا به خاطر وجود نداشتن آدرس موردنظر به وجود می‌آید.

 

۲- ارور ۴۰۳ Forbidden

 

ارور ۴۰۳ Forbidden زمانی ظاهر می‌شود که می‌خواهید به آدرسی که مجوز دسترسی به آن را ندارید، وارد شوید. در بیشتر موارد، برای حل این مشکل کار چندانی نمی‌توانید انجام دهید.

 

۳- ارور ۴۰۴ Not Found

 

رایج‌ترین خطایی که در سایت‌های مختلف با آن مواجه می‌شوید، خطای ۴۰۴ است. این خطا یعنی آدرس موردنظر شما وجود ندارد و در بیشتر موارد به خاطر کلیک بر یک لینک قدیمی یا اشتباه تایپ کردن آدرس رخ می‌دهد.

 

۴- ارور ۵۰۰ Internal Server Error

 

اگر هنگام مراجعه به یک سایت با خطای ۵۰۰ Internal Server Error مواجه شدید، این یعنی سایت مذکور دچار مشکلی شده است. همچنین این خطا به معنای عدم وجود مشکل در کامپیوتر، مرورگر و اینترنت کاربر است.

 

۵- ارور ۵۰۲ Bad Gateway Error

 

خطای ۵۰۲ Bad Gateway به معنای این است سرور سایتی که به آن مراجعه کرده‌اید می‌خواهد اطلاعاتی را از سرور دیگری دریافت کند ولی در این زمینه موفق نبوده است.

 

۶- ارور ۵۰۳ Service Unavailable Error

 

خطای ۵۰۳ نشان می‌دهد که سرور نمی‌تواند به این درخواست رسیدگی کند. دلایل زیادی برای ایجاد این خطا وجود دارد ولی رایج‌ترین آن به زیاد بودن تعداد درخواست‌ها برمی‌گردد.

 

 

 

 

 

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده + سه =

1 + 7 =