۴ اپلیکیشن ماه محرم عالی برای گوشی موبایل

۴ اپلیکیشن ماه محرم برای گوشی موبایل :

ماه محرم هم دوباره از راه رسید و عزاداران حسینی و صدای عزاداری هایشان کم کم به گوشمان خواهد رسید.در اینجا قصد دارم ۴ اپلیکیشن ماه محرم را برای استفاده کاربران در این ایام سوگواری معرفی کنیم.

اپلیکیشن نقاره :

اپلیکیشن نقاره

آرشیو جامع از هزاران مرثیه، سخنرانی و ادعیه را میتوانید در این برنامه جستجو کنید.نقاره با حجم سبک و طراحی زیبا که در گنجینه خود فایل های مداحی و مرثیه بسیاری گنجانده است.

اپلیکیشن مفاتیح الجنان صوتی باب النعیم:

اپلیکیشن مفاتیح الجنان صوتی باب النعیم

مفاتیح الجنان صوتی باب النعیم یکی از بهترین برنامه های عذاداری و مذهبی است که در بازار ارائه شده و تا کنون بیش از ۱میلیون نصب فعال داشته است.اگر منصفانه هم به قضیه نگاه کنیم، می‌بینیم که مفاتیح الجنان صوتی باب النعیم در شاخه خود اپلیکیشن کاربردی و خوبی به حساب می‌آید. زیبایی و رابط کاربری خوب اپ را کنار بگذاریم، به لیست جامعی از ادعیه‌های مختلف می‌رسیم که همه آن‌ها به صورت صوتی نیز قابل دسترسند.

اپلیکیشن زیارت عاشورا :

اپلیکیشن زیارت عاشورا با بیش از ۲۰۰ هزار دانلود در کافه بازار، یکی از ساده‌ترین اپ‌های این لیست چهارگانه است که سعی دارد در عین سادگی وظیفه‌اش را درست انجام دهد.

پخش زنده حرم امام حسین (ع) :

اپلیکیشن پخش زنده حرم امام حسین سعی دارد به نحوی دیگر در کنار عزاداران حسینی باشد. این اپلیکیشن به طور اختصاصی از ۴ دوربین واقع در کربلای معلی، تصاویر حرم امام حسین (ع) را می‌گیرد و به صورت زنده در اختیار کاربر می‌گذارد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × دو =

− 1 = 6