۳۳۰ نفر از ساعت های هوشمند اپل خود ناراضی اند !

نیونارنجی : براساس نظرسنجی های انجام شده درصد بیشتری از ۳۳۰ نفری که اعلام کرده اند از ساعتهای اپل خود ناراضی اند، پس از مدتی زمانی طولانی به این نتیجه رسیده اند.

در ادامه همراه با نیونارنجی باشید

۵۵% این ۳۳۰ نفر گفته اند که دو هفته و یا بیشتر طول کشیده است که تصمیم بگیرند دیگر از این ساعت استفاده نکنند. ۱۷% طی چند روز  و ۲۸% گفته اند که بعد از دو هفته به این نتیجه رسیده اند. ۵۰% از کسانی که از ساعت اپل اسپرت خود ناراضی هستند آن را در کمد خود گذاشته اند و از آن استفاده نمی کنند. این در حالی است که ۶۵% صاحبانناراضی ساعتهای اپل نیز همین کار را کرده اند.
پرا این ۳۳۰ نفر از ساعت اپل خود ناراضی هستند؟ چه سوال خوبی. ۶۷% آنها معتقدند که این ساعتها بسیار آرام کار می کنند. در حالی که ۸۹% نمی دانند این ساعتها به چه دردی می خورند. ۸۰% می گویند که این ساعتها محدودیتهای بسیاری دارند. ۵۳% می گویند باتری این ساعتها بسیار ضعیف است. ۶۳% گفته اند که دیدن زمان بر روی این ساعتها بسیاردشوار است و در نهایت ۵۱% بر این باورند استفاده از این ساعتها بسیار مشکل است.

۳۳۰ نفر از ساعتهای هوشمند اپل خود ناراضی اند !
۳۳۰ نفر از ساعتهای هوشمند اپل خود ناراضی اند !

۳۳% از افراد ناراضی گفته اند که تنها دلیل خرید ساعت اپل برای آنها آگاه شدن از تکنولوژی بوده است. ۳۶% از این اشخاص گفته اند که ساعت خود را فروخته اند، ۱۱% از آنها بر طبق عادت روزمره هنوز ازآن استفاده می کنند و ۱۹ % گفته اند که هنوز بعضی وقتها از ساعت خود استفاده می کنند. خیلی جالب است بدانیم که یک سوم این افراد دیگر از ساعت خود استفاده نمی کنند.
این افراد ناراضی به جای اینکه به طور کلی از خرید ساعت اپل منصرف شوند منتظر خرید نسل جدید این ساعتها هستند. اخبار و شایعات حاکی از این است که نسل جدید این ساعتها دیگر نیازی به اتصال به آیفون برای برقراری تماس ندارند.

 

phonearena : منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.