۳ گوشی برتر اندروید در ماه جاری

برترین گوشی های اندرویدی در ماه جاری مشخص شدند:

به گزارش نیونارنجی برترین گوشی های موبایل در ماه سپتامبر از دیدگاه بنچمارک آنتوتو مشخص شدند. این رده بندی بر اساس گوشی های هوشمند اندرویدی موجود در بازار است و به همین دلیل خبری از گوشی های هوشمند برند اپل نیست. در این جدول مانند انتظار گوشی های هوشمندی برند های چینی برتری خاصی در مقابل سامسونگ دارند که قصد داریم به معرفی ۳ گوشی برتر اندرویدی ماه بپردازیم:

گوشی اندرویدی برتر

۱- ایسوس رتبه اول را مال خود کرد:

گوشی هوشمند ROG ایسوس که به تازگی سروصدای بسیاری ایجاد کرده در رده اول قرار دارد. این گوشی هوشمند مانند تمام محصولات این جدول از پردازنده اسنپدراگون ۸۴۵ بهره می برد اما به دلیل بالاتر بردن فرکانس پردازنده عملکرد بهتری از سایرین به دست آورده است.

 

۲- رتبه دوم را بازهم شیائومی برد:

کمپانی چینی شیائومی با توجه به تعدد محصولات خود توانسته فروش و اعتبار خوبی به دست آورد از این رو قرار گرفتن گوشی گیمینگ این برند در رتبه دوم تعجب برانگیز نیست. نسخه جدید گوشی گیمینگ این برند قدرتمند نیز به زودی رونمایی می شود و باید شاهد حضور نسخه جدید بلک شارک در این رده بندی باشیم.

۳- وان پلاس ۶ ؛ لشگر تک نفره وان پلاس سوم شد

کمپانی چینی وان پلاس در سال های اخیر هر شش ماه یکبار شاهکار خود را روانه بازار می کند و با تم مدل خود توانسته بسیاری از برند های موبایل را آزار دهد. این گوشی هوشمند با پردازنده اسنپدراگون ۸۴۵ روانه بازار شده و به زودی نیز نسخه جدید این گوشی موبایل رونمایی می شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 − 9 =

27 − 19 =