۳ روش حل مشکل خالی شدن باتری آیفون اپل

آیفون های قدیمی و مشکل خالی شدن باتری :

 

حل مشکل شارژ باتری آیفون

اگر از آیفون های قدیمی استفاده می کنید احتمالا با به روز رسانی های جدید آیفون شاهد مشکل خالی شدن باتری آیفون و کاهش سرعت دستگاه خود بوده اید. اپل پس از اعتراف به این که گوشی های قدیمیش را خود کند کرده و مصرف باتری را بالا برده بسیار  درگیر این بحث شده است. در قلب مسئله عمر باتری است. در ادامه بانیونارنجی همراه باشید تا راه حل مشکل خالی شدن باتری آیفون را برای شما بازگو کنیم.

۳ روش جلوگیری از هدر رفتن شارژ باتری اپل و افزایش طول عمر باتری :

۱- ترک برنامه ها و بستن آن ها

خروج از برنامه و بستن آن ها ممکن است وسوسه انگیز باشد ولی زمانی که شما از آنها استفاده نمی‌کنید و آن ها را می‌بندید، برای باز کردن مجدد آنها انرژی زیادی مصرف می‌شود. این به این دلیل است که برنامه های بیکار از منابع زیادی استفاده نمی کنند و زمانی که می خواهید دوباره آنها را باز کنید، آنها می توانند سریع از جایی که شما آن را ترک کرده اید، ادامه دهند. از سوی دیگر وقتی مجبور می شوید آن را دوباره باز کند،برای راه اندازی مجدد انرژی مصرف شده شدیدتر است. بدون شک این کار در رفع مشکل خالی شدن باتری آیفون تاثیر دارد.

۲- خدمات مکان یابی را غیرفعال کنید

GPS تخلیه زیادی در باتری آیفون شما انجام میدهد و برنامه های زیادی از داده های موقعیت مکانی شما استفاده می کنند. برای خاموش کردن GPS، به تنظیمات، حریم خصوصی و خدمات موقعیت مکانی بروید.

۳- کم کردن میزان روشنایی

صفحه نمایش شما بیشترین تأثیر را بر روی عمر باتری آیفون دارد و محدود کردن میزان مصرف انرژی آن آسان است. روشنایی خودکار راحت است، اما اغلب روشنایی صفحه را به سطح کمی بالاتر از آن که نیاز دارد تنظیم می کند. روشنایی اتوماتیک را خاموش کنید، روشنایی صفحه نمایش خود را به سطح پایین تر تنظیم کنید و وقتی که نیاز دارید، تنظیم آن بسیار آسان است.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × سه =

79 − 69 =