وب سایت نیو نارنجی به زودی افتتاح خواهد شد.(راه اندازی شد.)

امروزه وب سایت های زیادی در حوزه ی اطلاع رسانی و آی تی فعال هستند برای این که وب سایتی با بازدید کننده های بالا داشته باشید و این بازدید کننده های وفادار به سایت باشند باید محتوای ارزشمندی داشته باشید باید به بازدید کننده احترام بگذارید ، باید سرعت عمل بالایی داشته باشید خلاصه ، بایدها و بایدهای دیگر که باعث می شوند متفاوت از رقبا برق بزنید .

نیو نارنجی ، نام وب سایتی است که آمده در حوزه ی اطلاع رسانی وب فارسی تحول ایجاد کند . هر چند این کار کاره یکی دو روز نیست و زمان بر است اما عملی است . وب سایت نیو نارنجی یک وب سایت در حوزه ی اطلاع رسانی اخبار دنیای فناوری خواهد بود و تمام تلاش خود را برای رضایت مندی بازدید کننده های خود انجام خواهد داد . وب سایت هنوز تکمیل نیست اما در سریع ترین زمان ممکن نیونارنجی آماده خواهد شد و در دسترس عموم برای استفاده قرار می گیرد . خواهشمندیم که با نظرات سازنده ی خود ما را در این امر مهم یاری فرمایید . نیو نارنجی کاملا انتقاد پذیر بوده و پذیرای نظرات ارزشمند شما می باشد .

در پایان این مطلب نیو نارنجی چند نکته رو ضروری می داند که خاطر نشان کند : این وب سایت هیچ ارتباطی با دیگر سایت های مشابه ندارد . نیو نارنجی کاملا تابع قوانین کشور عزیزمان جمهوری اسلامی ایران می باشد .

برای همکاری با نیو نارنجی می توانید به صفحه ی همکاری مراجعه کنید .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده + نوزده =

+ 45 = 47