نوکیا ۷ پلاس : نخستین گوشی نوکیا که به اندرویه ۹ پای مجهز است

نوکیا ۷ پلاس به جمع خانواده اندروید ۹ پیوست:

درحال حاضر، به‌غیر از گوشی‌های هوشمند گوگل، تعداد گوشی‌های محدودی، اندروید ۹ پای را دریافت کرده‌اند. ظاهرا نوکیا ۷ پلاس، اولین گوشی هوشمند نوکیا است که به این جمع کوچک می‌پیوندد.

به‌غیر از گوشی‌های هوشمند پیکسل گوگل و نوکیا ۷ پلاس، تاکنون گوشی‌های هوشمنداسنشال فون، ۸ گوشی از موتورولا و وان پلاس ۶، نسخه‌ی اصلاح‌شده‌ی اندروید ۹ پای را دریافت کرده‌اند.

نسخه‌ی سیستم عامل اندروید ۹ پای، طیف وسیعی از ویژگی‌های جدید و مفید را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. پیشتر اندروید ۹ پای و پنج ویژگی برتر آن معرفی شده است. یکی از ویژگی‌ها، قابلیت جدیدی به نام Adaptive Battery است که با کمک هوش مصنوعی به مصرف بهینه‌ی باتری کمک می‌کند. جستجوی عمیق و پیشرفته، به‌علاوه‌ی توسعه‌ی نوتیفیکیشن‌ها از جمله ویژگی‌های دیگری هستند که با دریافت اندروید ۹ پای در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.

فبلت جدید نوکیا ۷ پلاس برخلاف نسخه استاندارد خود که تنها در چین عرضه می‌شود، به‌صورت جهانی عرضه خواهد شد. تراشه اسنپدراگون 660 کوالکام با هشت هسته پردازشی کریو 260 با فرکانس حداکثری ۲.۲ گیگاهرتز، قلب تپنده‌ی میان‌رده جدید اچ‌ام‌دی است؛ این تراشه از واحد پردازش گرافیکی آدرنو 512 استفاده می‌‌کند و مودم X12 LTE کوالکام، دست‌یابی به سرعت دریافت حداکثری ۶۰۰ مگابیت بر ثانیه را امکان‌پذیر خواهد کرد و سرعت بارگذاری به ۱۵۰ مگابیت بر ثانیه می‌رسد.

کمی درباره نوکیا ۷ پلاس :

فبلت جدید نوکیا ۷ پلاس برخلاف نسخه استاندارد خود که تنها در چین عرضه می‌شود، به‌صورت جهانی عرضه خواهد شد. تراشه اسنپدراگون ۶۶۰ کوالکام با هشت هسته پردازشی کریو ۲۶۰ با فرکانس حداکثری ۲.۲ گیگاهرتز، قلب تپنده‌ی میان‌رده جدید اچ‌ام‌دی است؛ این تراشه از واحد پردازش گرافیکی آدرنو ۵۱۲ استفاده می‌‌کند و مودم X12 LTE کوالکام، دست‌یابی به سرعت دریافت حداکثری ۶۰۰ مگابیت بر ثانیه را امکان‌پذیر خواهد کرد و سرعت بارگذاری به ۱۵۰ مگابیت بر ثانیه می‌رسد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 + 10 =

+ 58 = 62