نوت ۹ سامسونگ منفجر شد | پای دادگاه به وسط کشیده شد

گوشی نوت ۹ سامسونگ آتش گرفت :

به گزارش نیونارنجی ،یک خانم به دلیل آتش گرفتن گوشی نوت ۹ خود از شرکت سامسونگ شکایت کرده است. دایان چانگ، یک نامه شکایت علیه سامسونگ ارائه کرده و در آن مدعی شده که گوشی گلکسی نوت ۹ وی آتش گرفته است.

پیش از این نیز گوشی های گلکسی نوت ۷ به دلیل نقص باتری های خود سبب آسیب به گوشی و برند سامسونگ شده اند و ارائه محصول تنها چند هفته پس از انتشار آن متوقف شد. چانگ در پرونده شکایت خود مدعی شده که چیزی شبیه انفجار گوشی های نوت ۷ برای نوت ۹ او اتفاق افتاده است. او ادعا کرده که داخل آسانسور ساختمان در حین کار با گوشی متوجه داغ شدن شدید گوشی خود شده و تصمیم گرفته که به کار با گوشی ادامه ندهد تا خنک شود.

به همین دلیل آن را داخل کیفش گذاشته اما کمی بعد صدای سوت و بوی سوختگی و دود شدیدی متوجه شده که گوشی محتویات کیفش را به آتش کشیده است. او سعی کرده محتویات کیف خود را روی زمین خالی کند که در همین حالت انگشتانش را در حالی که گوشی را در دست گرفته است می سوزاند. او در نهایت درب ها را باز کرد، از آسانسور بیرون آمد و در انتها با قرار دادن گوشی در سطل آب توانسته آن را خاموش کند تا از آسیب بیشتر جلوگیری کند.

پای دادگاه هم به میان آمد :

مقامات دادگاه نیز این داستان را شنیده اند. چانگ این تجربه را دردناک دانسته و تمام مدارک  پس از این اتفاق را به واحد ارتباط با مشتریان گزارش داد و به دنبال گرفتن خسارت و ممنوعیت فروش گلکسی نوت ۹ است.

واکنش سامسونگ در خصوص انفجار نوت ۹ چه بود ؟

همه اینها در حالی است که این شرکت در مراسم رونمایی از نوت ۹ بیان کرده بود که باتری این گوشی کاملا ایمن است و تمام تلاش خود را به کار بسته است تا بار دیگر شاهد بروز حوادثی مانند نوت ۷ نباشد.

بعد از معرفی رسمی گلکسی نوت ۹، سامسونگ  مجددا با تاکید ویژه به کاربران و علاقه‌مندان به این برند اعلام کرد که باتری‌ گوشی پرچمدارش کاملا ایمن است و جای هیچ‌گونه نگرانی نیست و اتفاقی که برای گلکسی نوت ۷ افتاد قرار نیست برای نوت ۹ نیز بیفتد و تیم کنترل کیفیت جدیدی را به‌ منظور حصول اطمینان از تولید محصولاتی ایمن نیز به ‌کار گرفت. حال باید دید واکنش این برند به این مسئله چیست و چه اقدامی انجام خواهد داد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.