سیم کارت ۰۹۱۲ ارزان

خرید سیم کارت ۰۹۱۲ ارزان قیمت

 

رپورتاژ آگهی : این مساله را نمی‌توان نادیده گرفت که در حال حاضر، سیم کارت ۰۹۱۲ ، دارای اعتبار بیشتری نسبت به سایر سیم‌کارت‌های اعتباری است. داشتن یک سیم کارت ۰۹۱۲، می‌تواند به شخصیت شغلی شما کمک شایان توجهی بکند. اما در عین حال، افزایش قیمت سیم کارت ۰۹۱۲ باعث شده تا بسیاری از افراد، تمایل بیشتری نسبت به سیم‌کارت‌های اعتباری ارزان قیمت پیدا کنند. این در حالی است که شما می‌توانید یک سیم کارت ۰۹۱۲ ارزان داشته باشید. برای داشتن سیم کارت ارزان، لازم نیست که حتما به دنبال سیم‌کارت‌های کارکرده بروید که از تماس‌های اشتباه آن کلافه شوید. نمایندگی همراه اول محبی، به شما عزیزان کمک می‌کند تا یک سیم کارت ۰۹۱۲ ارزان داشته باشید و به شخصیت شغلی خود کمک کنید.

سیم کارت ارزان چه معنایی می‌دهد؟

زمانی که صحبت از سیم کارت ارزان به میان می‌آید، شاید اکثر افراد تصور کنند که منظور از آن، سیم کارت اعتباری، غیر رند و یا کارکرده با زنگ خور بالا باشد. اما در اینجا منظور ما از سیم کارت ارزان، یک سیم کارت صفر، رند و در عین حال دائمی است. خوشبختانه همراه اول مدتی است که سیم کارت‌های کد صفر و کد ۹ خود را روانه بازار کرده. این سیم کارت‌ها صفر هستند. به این ترتیب شماره همراه اول شما، از همان ابتدا شماره خودتان خواهد بود و به خاطر زنگ خور‌های مداوم، کلافه نمی‌شوید.

اما خریدن یک سیم کارت ۰۹۱۲ ارزان صفر به این راحتی نیست و باید به دنبال نمایندگی‌های معتبر همراه اولی باشید که این نوع خدمات را ارائه می‌دهند. در حال حاضر، نمایندگی همراه اول محبی، دارای تنوع بسیار زیادی از سیم کارت‌های ارزان قیمت است. پس شما می‌توانید سیم کارت ارزان مورد نظر خود را به سادگی انتخاب کنید.

چرا باید سیم کارت ۰۹۱۲ ارزان قیمت خریداری کنیم؟

سیم کارت کد صفر یا کد ۹ همراه اول، دارای پیش شماره ۰۹۱۲ هستند و اعتبار زیادی دارند.

این سیم‌کارت‌ها اعتباری نیستند.

هزینه تماس، پیامک و اینترنت در سیم ارزان نسبت به سیم‌کارت‌های اعتباری کمتر است.

این سیم‌کارت‌ها برای سیم کارت اولی‌ها بسیار مناسب است.

شما می‌توانید یک سیم کارت رند ارزان قیمت کد ۹ یا کد صفر داشته باشید.

سیم کارت ۰۹۱۲ ارزان صفر است و زنگ خور اضافی نخواهید داشت.

شما می‌توانید از خدمات و کیفیت آنتن دهی سیم کارت‌های همراه اول استفاده کنید.

هیچ تفاوتی بین سیم کارت ارزان و سیم کارت‌های گران و لوکس از نظر خدمات وجود ندارد.

راهنمای خرید سیم کارت ارزان همراه اول

شاید در مراجعه به فروشگاه‌های مختلف، قادر به پیدا کردن سیم کارت ارزان همراه اول نباشید. این بدان خاطر است که اکثر این سیم کارت‌ها، بین دفاتر رسمی همراه اول توزیع می‌شود. از طرف دیگر، در حال حاضر امکان بررسی کردن کارکرده بودن سیم کارت همراه اول توسط مشتری وجود ندارد. به همین خاطر، بهترین راه مراجعه به نمایندگی‌های مجاز فروش سیم کارت همراه اول است تا بتوانید از بابت صفر بودن سیم کارتی که قصد خرید آن را دارید، اطمینان حاصل کنید.

اما با این وجود، شاید یافتن یک نمایندگی مجاز فروش سیم‌کارت‌های همراه اول در نزدیکی شما کار سختی باشد. شاید شرایط کاری شما اجازه ندهد تا بتوانید در ساعت کاری، به این نمایندگی‌ها مراجعه کرده و سیم کارت مناسب خود را تهیه کنید. به همین خاطر در رستای خدمات رسانی هرچه بهتر به مشتریان، نمایندگی همراه اول محبی، اقدام به فروش آنلاین سیم‌کارت‌های همراه اول کرده. به این ترتیب، شما می‌توانید با استفاده از رایانه یا تلفن همراه خود، ثبت نام انجام دهید و تا سه ساعت بعد، سیم کارت را در محل خود دریافت کنید. پس دیگر لازم نیست که در سایت همراه اول به دنبال لیست نمایندگی‌های مجاز نزدیک به خود بگردید یا از فروشگاه‌های غیر مجاز خرید خود را انجام دهید.

نمایندگی همراه محبی، دارای مجوز رسمی فروش سیم کارت از جانب شرکت همراه اول است و می‌توانید از بابت صفر بودن سیم کارت‌های آن اطمینان داشته باشید. همچنین باید بدانید که این نمایندگی توانسته اولین فروشگاهی باشد که در سطح ایران، مجوز فروش آنلاین سیم کارت ارزان همراه اول را به دست بیاورد. از این رو نمایندگی همراه اول محبی، دارای نماد اعتماد الکترونیک نیز است تا اطمینان شما عزیزان را بیش از پیش به دست بیاورد.

چطور می‌توان به صورت غیر حضور از نمایندگی همراه اول محبی خرید کنیم؟

در راستا جلب رضایت هر چه بیشتر مشتری و رعایت موازین اخلاقی، این نمایندگی برای مشتریان سه روش خرید مختلف را در نظر گرفته

خرید حضوری: شما می‌توانید به صورت کاملا حضوری به دفتر این نمایندگی واقع در فلکه اول صادقیه تهران مراجعه نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر، بهتر است با شماره ۰۹۱۲۲۲۵۹۰۰۸  تماس حاصل فرمایید.

خرید غیر حضوری با پرداخت آنلاین: همانطور که اشاره کردیم، نمایندگی همراه اول محبی دارای نماد اعتماد الکترونیک از طرف دولت است. به همین خاطر، اصلا لازم نیست که از نظر پرداخت آنلاین، دچار هرگونه نگرانی باشید. شما می‌توانید پرداخت خود را به صورت آنلاین انجام دهید و به صورت کاملا رایگان، سیم کارت را در محل خود تحویل بگیرید.

خرید غیر حضوری با پرداخت در محل: در این روش سیم کارت به صورت کاملا رایگان ارسال می‌شود و شما می‌توانید تمام هزینه را در محل پرداخت کنید. به این ترتیب هرگونه نگرانی از بین می‌رود و می‌توانید با خیالی آسوده خرید خود را انجام دهید.

در نهایت باید گفت که شما کدام یک را انتخاب می‌کنید؟ داشتن یک سیم کارت گران قیمت همراه اول با زنگ‌خورها و مزاحمت‌های پیاپی؟ یا داشتن یک سیم کارت ارزان همراه اول که از اول برای شما بوده و هیچگونه مزاحمتی ندارد؟ به نظر شما کدام یک در وضعیت کنونی اقتصادی کشور مقرون به صرفه‌تر است؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.