سیستم تشخیص سقوط از ارتفاع با اپل واچ

سیستم تشخیص سقوط از ارتفاع در سری جدید اپل واچ :

در سری جدید اپل واچ از افزونه جذابی رونمایی شده است که می تواند برای افراد سن بالا مفید باشد. نام این افزونه جدید سیستم تشخیص سقوط از ارتفاع نام دارد.

اپلیکیشن جدید سری جدید اپل واچ

اگر کسی از این ساعت های هوشمند جدید اپل استفاده کند و خدایی نکرده از جایی پایین بیافتد و به اصطلاح سقوط سختی داشته باشد ، بعد از این اتفاق با آلارم از سوی اپل واچ خود مواجه می شود که سه گزینه انتخابی برای این فرد تعیین می کند :

۱-تماس اضطراری

۲- قطع کردن آلارم (فقط زمانی که از سلامتی خود مطمئن هستید)

۳- رد کردن آلارم (به این معنی است که اتفاقی برای شما رخ نداده است.)

سیستم تشخیص سقوط از ارتفاع

شیوه کار این افزونه در سری جدید اپل واچ

اگر فردی که دارای اپل واچ است به زمین بخورد و یک دقیقه حرکت نکند ، سیستم به صورت خودکار شماره معکوس ۱۵ ثانیه ای خواهد داشت و بعد از اتمام این شمارش معکوس صدای آلارم بلندتر از قبل می شود که اطرافیان هم صدای آن را خواهند شنید و بعد از این موضوع پیامی اضطراری به مخاطبان مشخص فرد ارسال خواهد شد و از زمین خوردن ناگهانی و خطرناک فرد خبر می دهند. پس از تمام این اتفاقات اپل واچ به صورت اتوماتیک به اوژانس زنگ می زند.

اگر سنسورهای اپل واچ حس کنند که فرد حرکت می کند سریعا با اورژانس تماس برقرار میکند. فرد به جای درخواست کمک می تواند بخش کمک اضطراری روی صفحه اپل واچ را به سمت راست بکشد. موضوعی که سیستم عامل اپل واچ مشخص نکرده است در مورد فعال یا غیرفعال سازی این برنامه است. البته گفته شده این افزونه به صورت اتوماتیک خاموش است و کاربرانی که سن بالا هستند می توانند این افزونه را به صورت دلخواه فعال کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

8 + دو =

5 + 5 =