ساعت هوشمند ال جی در راه گرفتن مجوز FCC دیده شد

نیو نارنجی : طبق یک گزارشی که در اوایل این هفته منتشر شد، ساعت هوشمند و مرموز ال جی در راه گرفتن مجوز FCC دیده شد. خود FCC  اقدام به انتشار عکس‌های این ساعت نکرده است اما در نمودار منتشر شده یک طرح از یک ساعت هوشمند مستطیل شکل دیده شده است. البته با توجه به این که ساعت اخیر عرضه شده توسط ال جی شکلی گرد داشت، می‌توان به این نتیجه رسید که فقط ساعت هوشمند جدیدی در راه است.
حالا به لطف عکس‌های جدیدی که منتشر شده است، می‌توان حدس‌های بیشتر و البته دقیق تری نسبت به این ساعت هوشمند زد. همانطور که در عکس‌ها می‌بینید، از طراحی و برچسب کوچک رو آن می‌توان این ایده را در نظر گرفت که این دستگاه در رده ” Sport ” قرار می‌گیرد که البته با دقت بیشتر نیز می‌توان گفت که این ساعت مناسب برای تناسب اندام است.

LG Watch Urbane
LG Watch Urbane

 

 

LG Watch Urbane
LG Watch Urbane

ال جی به عنوان یک شرکت پیشرو در رده ساعت‌های هوشمند است چون که قبلاً ساعت LG Watch Urbane را نیز به عنوان یک ساعت لوکس و خاص به بازار عرضه کرده است. اما متاسفانه در مورد مشخصات محصول جدید این شرکت نمی‌توان اظهار نظر دقیقی کرد و هنوز مجهول باقی مانده است. اما طبق گفته‌های منبع ظاهراً این محصول ال جی از Android Wear استفاده نخواهد کرد و این گفته شانس دستبند بودن این محصول آن هم از رده تناسب اندام را هر چه بیشتر تقویت خواهد کرد.
در هر صورت انتظار می‌رود که ال جی در IFA پیش رو از این محصول پرده برداری کند. پس تا آن موقع می‌توان انتظار فاش شدن جزییات بیشتری را داشته باشیم.

thedroidguy : منبع

 

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.