ساخت زنگ مورد نظر گوشی آیفون

ساخت زنگ مورد نظر آیفون شما با آیتونز

 

همانطور که مى دانید،آیفون از زنگ هاى انحصارى خود استفاده مى کند و شما نمى توانید به غیر از زنگ هاى تعریف شده، زنگ مورد علاقه خود را قرار دهید! در ادامه همراه ما باشید تا آموزش انجام اینکار توسط آیتونز را آموزش ببنید.

۱- برنامه آیتونز را بر روى کامپیوتر خود اجرا کنید

۲- آهنگ مورد نظر خود را درون آیتونز اجرا کنید

۳- بر روى آهنگ مورد نظر درون آیتونز، راست کلیک کنید و گزینه ‘Get info’ را بزنید،سپس به تب ‘option’ رفته و ‘start’ و ‘stop’ را بنا بر خواسته ى خود تغییر دهید و Ok را بزنید.(زمانى را که مى خواهید زنگ مورد نظر از آن ثانیه شروع شود را در start و ثانیه اى را که مى خواهید زنگ اتمام یابد را در stop وارد کنید،فقط دقت کنید که مدت زمان بین start و stop نباید بیشتر از ٣٠ ثانیه باشد)

۴- سپس بار دیگر بر روى آهنگى که زمان آن را تغییر داده اید راست کلیک کرده و گزینه ‘Create AAC version’ را بزنید. در این مرحله آیتونز آهنگى جدید با همان اسم قبلى را با فرمت AAC خواهد ساخت و بصورت اتوماتیک به آیتونز اضافه خواهد شد)

۵- بر روى آهنگ ساخته شده جدید راست کلیک کرده و (اگر کاربر مک هستید گزینه Show in finder و اگر کاربر ویندوز هستید گزینه show in windows explorer را بزنید)،اگر تمام مراحل را درست انجام داده باشید، در پنجره باز شده آهنگى با پسوند m4a. را مشاهده خواهید کرد.

۶- بر روى آن کلیک کرده و فایل را از پسوند m4a. به m4r. تغییر نام(rename) دهید.

۷- به آیتونز بازگشته و فایلى را که خود ساخته بودید را راست کلیک کرده و آن را delete کنید.در این زمان آیتونز پیغامى مبنى بر نگه داشتن آهنگ در آیتونز و یا انتقال آن به سطل آشغال را نمایش خواهد داد و شما باید گزینه ‘keep file’ را بزنید.

۸- حال به finder (در ویندوز به windows explorer) بروید و بر روى فایل با پسوند m4r. جفت کلیک کنید تا آهنگ مورد نظر به قسمت tone در آیتونز انتقال یابد.

۹- آیفون خود را به کامپیوتر و آیتونز وصل کنید.

۱۰- در قسمت مدیرت آیفون در آیتونز به بخش ‘tones’ رفته و در قسمت پایین گزینه ‘sync all tones’ و سپس گزینه ‘sync’ را بزنید.

➖حال آهنگ مورد نظر بصورت زنگ به ستینگ آیفون به نشانى Settings>sounds>ringtone منتقل شده است و مى توانید زنگ مورد نظر را انتخاب کنید.

 

نیونارنجی را به دوستانتان معرفی کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.