رپورتاژ : جایگاه صداقت در خرید و فروش اینترنتی چیست؟

رپورتاژ آگهی : سوالی که در خریدهای آنلاین کالا مطرح می‌شود
جایگاه صداقت در خرید و فروش اینترنتی چیست؟

چهارشنبه ۹۴/۱۱/۲۸ ،  شیراز ،  (اخبار رسمی) : این روزها شاهد راه اندازی سایت‌های خدماتی بسیاری در فضای مجازی هستیم. سایت‌هایی که در تلاش هستند هنگام خرید به افراد کمک کرده و به آن‌ها راهنمایی‌های لازم را دهند. البته اطمینان به فروشگاه‌هایی که به صورت آنلاین به مشتریان خدمات عرضه می‌کند نیز از دیگر مسائلی است که باید به آن توجه داشت.

در ادامه با نیونارنجی همراه باشید…

به گزارش سایت صرفه‌جو، امروزه سایت‌های خرید و فروش اینترنتی زیادی در حال فعالیت و خدمت رسانی به مشتریان هستند. اما ممکن است در این میان سوالی درباره میزان اعتماد به فروشگاه‌های ثبت نام کننده و میزان صداقت آن‌ها در مواجهه با مشتریان مطرح شود. به این معنی که ممکن است برخی فروشگاه‌ها در این سایت‌ها ثبت نام و خدمات خود را معرفی کنند، اما پس از مراجعه مشتری، برخی خدماتی را که در سایت به آن‌ها اشاره شده است انکار کنند.

موضوعی که مانی راهنما، مدیر عامل سایت صرفه جو، با اشاره به آن گفت: «قیمت‌هایی که در اینگونه سایت‌ها وجود دارد از سوی فروشگاه‌ها ثبت شده‌اند با این حال سیستم سایت صرفه‌جو دارای قوانینی است که به عنوان فیلتر عمل کرده و به صداقت بیشتر عرضه کننده کمک می‌کند.  به این ترتیب و در صورتی که فروشگاهی به صورت اشتباهی قیمتی را ثبت کرده باشد تذکری را از سایت دریافت می‌کند و زمانی نیز به او داده می‌شود تا این مشکل را حل کند. در صورت تکرار این اتفاق اکانت این عرضه کننده خدمات را تعلیق خواهیم کرد تا این گونه دلایل صداقت کاری سایت و همچنین سایر فروشگاه‌ها را متزلزل نکند.»

به گفته او «سایت‌های خرید اینترنتی با پیشه کردن صداقت و محوریت عدالت و شایسته سالاری در ارائه خدمات خود سعی در ایجاد رضایت‌مندی برای کاربران را دارند. بنابراین باید در تلاش بود تا یادگیری، خلاقیت، نوآوری و مسئولیت‌پذیری به عنوان رمز موفقیت در خدمت‌رسانی به مشتریان باشد.»

گفتنی است که انجام این اقدامات باعث می‌شود که با پایبندی به اخلاق حرفه‌ای و تعهد به توسعه پایدار، نقشی هر چند کوچک در جهت منافع ملی برداشته شود.

علاقه‌مندان برای اطلاعات بیشتر می‌توانند به آدرس www.sarfejoo.com مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.