رونمایی نوکیا از ایرباد و ایرفون جدید

نوکیا از محصولات جدید ایرباد و ایرفون خود رونمایی کرد :

پنجشنبه ۱۲ مهرماه شرکت فنلاندی نوکیا همایشی را در شهر لندن انگلستان برگزار کرد که در این مراسم از گوشی نوکیا ۷٫۱ و ایرباد و ایرفون اختصاصی آن رونمایی کرد.

ایرباد نوکیا

مزایای ایرباد جدید نوکیا :

  1. به‌ دلیل وزن ۵ گرمی ایرباد True Wireless، کاربران از قابلیت حمل بسیار آسانی برخوردار خواهند شد و این یکی از مزیتهای این محصول جدید نوکیا است.
  2. طبق اعلام نوکیا ایرباد این شرکت فنلاندی در مقابل عرق و چربی بسیار مقاومت خوبی دارد که به کاربر اجازه استفاده در هر شرایطی را میدهد.
  3. این محصول نیز همراه با محفظه ای ارائه شده که قابلیت شارژ نیز از همان طریق انجام میپذیرد.
  4. این ایربادها تا ۱۶ ساعت قادر به شارژدهی برای پخش نان استاپ ( بدون توقف ) موسیقی و فایل صوتی هستند.

ایرفون نوکیا :

ایرفون نوکیا

در کنار ایرباد True Wireless، نوکیا از ایرفون Pro Wireless نیز رونمایی کرد که از ساختار مغناطیسی بهره می‌برد؛ بنابراین در مواقعی که از این ایرفون استفاده نمی‌کنید، به‌راحتی می‌توانید دو گوشی آن را از طریق مغناطیس به یکدیگر متصل کنید. استفاده از این سازوکار باعث می‌شود تا علاوه بر کاهش احتمال گم‌ شدن ایرفون، دستگاه نیز خاموش شود تا باتری بدون دلیل مورد استفاده قرار نگیرد. سخن از باتری به میان آمد، خوب است بدانید که ایرفون‌های جدید فنلاندی‌ها تا ۱۰ ساعت شارژدهی انجام می‌دهند.

این دو هدفون بلوتوثی در کنار نوکیا ۷.۱ معرفی شدند و علاقه‌مندان می‌توانند از همین امروز اقدام به پیش‌سفارشِ آن کنند. قیمت ایرباد True Wireless در بازار اروپا ۱۳۰ یورو خواهد بود؛ در حالی که ایرفون پرو وایرلس ۷۰ یورو قیمت‌گذاری شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.