تحویل شخصی محصولات اپل در فروشگاههای خارج از آمریکا

نیونارنجی : مشتریان داخل آمریکا که آیفون، آیپد و یا ساعت اپل را به صورت آنلاین خریداری می کنند، می توانند گزینه تحویل در مغازه را انتخاب کنند و دستگاه موردنظر خود را یک ساعت بعد از فروشگاههای اپل تحویل بگیرند. این شرایط در حال حاضر به غیر از آمریکا در جایی مهیا نشده است. اما اینگونه که به نظر می رسد این گزینه به زودی انگلستان، فرانسه، استرالیا و چند کشور دیگر فعال خواهدشد. اپل ۴۶۰ فروشگاه دارد که ۲۶۰تای آنها در آمریکا قراردارند.
اگرچه این خبر تاکنون از طرف شرکت اپل تایید نشده است اما به نظر می رسد گزینه تحویل در فروشگاهها این ماه همزمان با عرضه Apple iPad Pro آغازخواهدشد. این تبلت که ۱۲٫۹ اینچ است در ۱۱ نوامبر روانه بازارخواهدشد. بر اساس گزارشهای رسیده، شرکت اپل در حال آموزش نیروی کار لازم برای فعال سازی این امر است. اما از آنجاییکه رونمایی Apple iPad Pro نزدیک به تعطیلات سال جدید میلادی خواهد بود، برخی بر این باورند که گزینه نحویل فوری در فروشگاهها تا سال آینده میلادی فعال نخواهدشد.

 

این گزینه مزایای زیادی برای شرکت اپل دربرخواهدداشت. یکی از این مزایا این است که وقتی که مشتری به فروشگاه مراجعه می کند تصمیم خود را از قبل گرفته ( مسائلی چون حجم گوشی، رنگ و …)و تنها برای تحویل کالای خود به فروشگاه مراجعه کرده است. با این سیستم مشتری وقتی کلالی خریداری شده اش آماده شد مطلع می شود و برای تحویل آن مراجعه می کند و دیگر نیازی نیست که هر روز در انتظار رسیدن کالالی خریداری شده اش باشد. همچنین آمار نشان می دهد که این سیستم باعث افزایش فروش لوازم جانبی می شود.

 

phonearena : منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.