افیلیت مارکتینگ دیجی کالا

سیستم همکاری در فروش دیجی کالا (افیلیت مارکتینگ)

 

عصر روز یکشنبه ۲۵ شهریور ماه «دیجی‌کالا» در مراسمی با حضور فعالان بازار آنلاین و نمایندگان کسب و کارهای اینترنتی به معرفی جدیدترین پلتفرم بازاریابی آنلاین خود پرداخت. در این مراسم که در محل هتل هما برگزار می‌شد، سیستم همکاری در فروش یا Affiliate Marketing دیجی‌کالا به صورت رسمی به همگان معرفی شد.

سیستم بازاریابی به شیوه همکاری در فروش، شیوه‌ای است که بزرگ‌ترین کسب و کارهای اینترنتی در جهان به سراغ آن رفته‌اند و این شیوه را به عنوان بخشی از فرآیند بازاریابی آنلاین خود در پیش گرفته‌اند. در این نوع از بازاریابی شخص سومی به جز فروشنده و خریدار به عنوان همکار در فروش وارد عمل می‌شود. این فرد می‌تواند جزو صاحبان وب‌سایت‌ها، کانال‌های تلگرامی یا حتی صفحات پرمخاطب در شبکه‌های اجتماعی باشند که با تبلیغ یا معرفی کالاهای دیجی‌کالا، مخاطبان خود را به فروشگاه دیجی‌کالا فرستاده و در ازای فروش کالا، از دیجی کالا کمیسیون دریافت کنند.

در حال حاضر به چهار شیوه مختلف می‌توان در فروش با دیجی کالا همکاری کرد:

  1. پیشنهاد ویژه: تبلیغات بنری از جمله پایه‌ای‌ترین نوع تبلیغات به شمار می‌رود. در این روش می‌توان کد هر گروه کالایی که مایل بودید را روی سایت ود قرار دهید و به ازای کلیک‌هایی که منجر به خرید می‌شوند کمیسیون دریافت کنید.
  2. تبلیغات همسان: در این شیوه کالایی که به نمایش در می‌آید با بادی سایت شما همسان می‌شود. ویژگی این روش این است که می‌توان از آن‌ در تعداد زیادی پست استفاده کرد و مطمئن بود که بدون نیاز به مدیریت دائمی به خوبی به کار خود ادامه می‌دهد.
  3. ساخت لینک اختصاصی: این شیوه هم مناسب کسانی است که در شبکه‌های اجتماعی عضو هستند. با ساخت لینک اختصاصی برای یک کالا و قراردادن این لینک به صورت کال تو اکشن در پست‌های خود می‌توانید در فروش این کالاها همکاری کنید.
  4. ساخت فروشگاه اینترنتی:‌ این روش هم مناسب کسانی است که قصد دارند بدون درگیر شدن با فراید فروش و تحویل کالا، کالاهای مرتبط با موضوع فعالیت خود را مستقیما روی وب‌سایت خود به فروش برسانند. در این حالت بدون درگیر شدن با تامین کالا می‌توانید کالاهای مورد نظرتان را روی سایت خود به فروش برسانید.

برای ثبت نام در سامانه همکاری در فروش دیجی‌کالا می‌توانید به وبسایت www.affiliate.digikala.com مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × دو =

+ 56 = 64