احتمال فیلتر اینستاگرام هم جدی شد!

احتمال دارد اینستاگرام هم فیلتر شود:

به گزارش نیونارنجی | یکی از شبکه های اجتماعی محبوب در ایران اینستاگرام می باشد که پس از فیلترینگ تلگرام این شبکه ی اجتماعی نقش پر رنگ تری در میان کاربران ایرانی بازی نمود. مدتی پیش خبری مبنی بر فیلترشدن این شبکه ی اجتماعی در فضای مجازی انتشار یافت و بسیار از کاربران ایرانی نسبت به این موضوع واکنش نشان دادند اما اکنون نیز بر اساس گفته های رئیس مرکز ملی فضای مجازی و دبیر شورای عالی فضای مجازی گویا دوباره دولت تصمیماتی برای فیلتر کردن این شبکه اجتماعی و تنها شبکه ی اجتماعی ایران دارد.

احتمال فیلتر اینستاگرام :

ابوالحسن فیروزآبادی

ابوالحسن فیروزآبادی، احتمال فیلتر شدن اینستاگرام را در صورت عدم همکاری فیسبوک با شروط حاکمیت ایران مطرح نموده است و خبر داده که این شبکه اجتماعی می‌ تواند به سرنوشت تلگرام دچار شود و برای کاربران ایرانی فیلتر گردد. فیروزآبادی در مصاحبه های خبری خود اعلام نمود که فیلترینگ اینستاگرام قابل بررسی می باشد:

در صورتی که اینستاگرام همکاری نکند نیز مانند شبکه اجتماعی تلگرام غیرقابل دسترس خواهد شد ، البته قابل ذکر است که اینستاگرام مانند تلگرام قسمت پنهانی کاربر را ندارد و همه چیز قابل مشاهده است. منظور همان private chat تلگرام میباشد.

به هر حال ایشان تاکید کرد کسانی هستند که به شدت دنبال فیلتر شدن اینستاگرام هستند و در این زمینه با فیسبوک صحبت هایی انجام شده که هنوز همکاری قابل قبولی انجام نشده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.