آیا از قیمت سیم کارت ۰۹۱۲ خود خبر دارید!؟

قیمت سیم کارت ۰۹۱۲

سیم کارت ۰۹۱۲ یک کالای با ارزش است که قیمت آن روزانه در حال افزایش است ، نمایندگی همراه اول محبی مرجع رسمی قیمت سیم کارت ۰۹۱۲ در جهت اطلاع رسانی قیمت روز سیم کارت ۰۹۱۲ در خدمت شماست ، توجه داشته باشید که قیمت های سیم کارت با توجه به نوسانات بازار سیم کارت روزانه در حال تغییر است ، قیمت گذاری سیم کارت ۰۹۱۲ بر اساس سیم کارت های ۹۱۲ معمولی  است و بدیهی است رند بودن و … در قیمت سیم کارت موثر خواهد بود ، در ادامه عوامل موثر در قیمت سیم کارت ۰۹۱۲ را بطور کامل توضیح خواهیم داد ، با نمایندگی همراه اول محبی همراه باشید…

سه عامل موثر در قیمت سیم کارت ۰۹۱۲ کدام است؟

کد سیم کارت ۰۹۱۲ : ‌

فاکتور اول قیمت سیم کارت ۰۹۱۲ ، کد آن است، برای مثال قیمت سیم کارت ۰۹۱۲ کد ۱ گرانترین و سیم کارت ۰۹۱۲ کد ۰ ارزانترین است .

صفر یا کارکرده بودن سیم کارت :

فاکتور دوم و موثر در قیمت سیم کارت ۰۹۱۲ ، صفر یا کارکرده بودن آن است حتما این موضوع را در نظر بگیرید که صفر بودن سیم کارت می تواند تا ۱۰۰٪ در قیمت سیم کارت موثر باشد.

رند یا معمولی بودن شماره سیم کارت ۰۹۱۲ :

فاکتور سوم قیمت سیم کارت ۰۹۱۲  ، رند یا معمولی بودن شماره سیم کارت است و بدیهی است که سیم کارت های ۰۹۱۲ رند قیمت بسیار بالاتری از سیم کارت های شماره معمولی دارند .

نقش کد سیم کارت بر قیمت سیم کارت ۰۹۱۲ چیست ؟


سیم کارت‌تان را برای چه کاری می‌خواهید؟ اگر نگاهی به سیم کارت ۰۹۱۲ همراه اول بیاندازید؛ متوجه می‌شوید که اختلاف زیادی بین قیمت کدهای مختلف آن وجود دارد. اما چرا اینطور است؟

کد سیم کارت ۰۹۱۲ همان اولین عددی است که دقیقا بعد از پیش شماره ۰۹۱۲ تکرار می‌شود. مثلا در شماره ****۰۹۱۲۱ کد سیم کارت یک است. بنابراین کد سیم کارت یکی از اعداد صفر تا ۹ می‌باشد ولی قیمت سیم کارت ۰۹۱۲ روی هر کدام از این کدها فرق می‌کند. بعضی از کدها لوکس هستند مثل ۰۹۱۲ کد ۱ و کد ۲ و بعضی‌ها عادی مانند کد ۰ و کد ۹ ، در ادامه مزایای برخی از کدهای گران قیمت و ارزان قیمت سیم کارت ۰۹۱۲ را توضیح خواهیم داد :

اگر به دنبال شماره‌ای هستید که از آن برای کسب وکار و برندینگ استفاده کنید؛ ۰۹۱۲ کد یک از بهترین گزینه‌ها است. کد ۱ از اعتبار اجتماعی بالایی برخوردار است و همینطور افراد خاص و شرکت‌های بزرگ این کد را بکار می‌برند، بنابراین حتی نوع کارکرده آن با قیمت نسبتا بالایی عرضه می شود

قیمت سیم کارت ۰۹۱۲ با کد ۰ و کد ۹ به اندازه کد یک بالا نیست. همینطور در این کد ها میتوانید شماره‌های خاص و رند را راحت‌تر پیدا کنید. از مزایای این کد ها  میتوان به ، تنوع شماره و قیمت مناسب آن برای اشخاص حقیقی و استارتاپ‌ها اشاره کرد

مرجع رسمی قیمت سیم کارت ۰۹۱۲ کیست ؟

نمایندگی همراه اول محبی مرجع رسمی قیمت سیم کارت ۰۹۱۲  با بیش از یک دهه فعالیت رسمی در بازار سیم کارت ، بصورت روزانه قیمت های سیم کارت را به اطلاع شما عزیزان خواهد رساند.

منبع : وام سیم کارت

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.