اپلیکیشن واتس اپ در اروپا و آمریکا قطع شد

2
اپلیکیشن واتس اپ در اروپا و آمریکا قطع شدReviewed by نیونارنجی on Jan 2Rating: 4.0اپلیکیشن واتس اپ در اروپا و آمریکا قطع شد سرویس پیام رسان واتس اپ از شب گذشته در مناطق وسیعی از جهان از دسترس خارج شده است.

نیونارنجی : سرویس پیام رسان واتس اپ از شب گذشته در مناطق وسیعی از جهان از دسترس خارج شده است. احتمال می رود حجم بالای تماس های کاربران در آستانه سال نو میلادی دلیل این اتفاق باشد. این اتفاق از ساعت ۱۰ دیشب به وقت ایران در بخش های وسیعی از جهان قطع شد و پس از گذشت ۴۰ دقیقه دوباره در دسترس قرار گرفت. با این حال، اندکی پس از آن، دسترسی کاربران به واتس اپ دوباره قطع شد و به نظر می رسد که این مشکل هنوز پابرجا باشد.

در ادامه همراه با نیونارنجی باشیدمناطقی که شامل این قطعی می شوند شامل اکثر قاره اروپا، ساحل شرقی آمریکا، کانادا و آمریکای جنوبی می شود. همچنین مشکل مشابهی از هند گزارش شده است. کاربران در این مناطق حتی در صورتی که به اینترنت WiFi متصل باشند و یا از دیتای سیم کارت خود استفاده کنند، با پیغامی مواجه می شوند مبنی بر اینکه واتس اپ به اینترنت دسترسی ندارد.

وب سایت Downdetector.co.uk اعلام کرده گزارش خرابی سرویس واتس اپ در بریتانیا طی ساعات اخیر به بیش از پنج هزار مورد رسیده است.همچنین، نقشه ماهواره ای که وضعیت سرویس دهی پیام رسان واتس اپ را دنبال می کند نیز نشان می دهد که این سرویس در بخش های وسیعی از آمریکا و اروپا خارج از دسترس است.

 

اپلیکیشن واتس اپ در اروپا و آمریکا قطع شد

اپلیکیشن واتس اپ در اروپا و آمریکا قطع شد

واتس اپ طی نامه ای به روزنامه دیلی میل بریتانیا گفته برخی از کاربران این سرویس طی ساعات اخیر در استفاده از آن دچار اختلالاتی بوده اند که ما از آن آگاه هستیم و تلاش می کنیم سرویس دهی صد در صدی را هرچه سریعتر در اختیار کاربران خود قرار دهیم.

 

phonearena : منبع

newnarenji

محمد علی محبی هستم . علاقه مند به اخبار دنیای فناوری ... موسس سایت های 0912sim.ir و price-simcart.ir و newnarenji.ir

More Posts

اشتراک گذاری

2 دیدگاه

یک نظر دهید

17 − یازده =

88 − = 84