فروش گجت‌های پوشیدنی تا سال ۲۰۱۹ افزایش چشم‌گیری پیدا می‌کند

0
فروش گجت‌های پوشیدنی تا سال ۲۰۱۹ افزایش چشم‌گیری پیدا می‌کندReviewed by نیونارنجی on Dec 21Rating: 4.0فروش گجت‌های پوشیدنی تا سال 2019 افزایش چشم‌گیری پیدا می‌کندبراساس گزارش‌های منتشر شده، در سال 2019 بیش از 214.6 میلیون دستگاه گجت پوشیدنی راهی بازار خواهند شد که فروش این محصولات در طول 5 سال را 28 درصد افزایش می‌دهند.

نیونارنجی : براساس گزارش‌های منتشر شده، در سال ۲۰۱۹ بیش از ۲۱۴٫۶ میلیون دستگاه گجت پوشیدنی راهی بازار خواهند شد که فروش این محصولات در طول ۵ سال را ۲۸ درصد افزایش می‌دهند.

در ادامه همراه با نیونارنجی باشیدبا توجه به‌اینکه گجت‌های پوشیدنی در حال حاضر بسیار محدود هستند و کارهای کمی انجام می‌دهند، در سال‌های آینده این محصولات با افزایش فروش و تنوع مواجه می‌شوند. در گزارش‌ها به این موضوع اشاره شده که در سال ۲۰۱۵ بیش از ۸۰ میلیون دستگاه گجت پوشیدنی راهی بازار شده و این میزان در سال ۲۰۱۶ با افزایش ۴۴٫۴ درصدی مواجه می‌شود و نزدیک به ۱۱۱٫۱ میلیون دستگاه راهی بازار خواهد شد.

سازمان تحقیقاتی IDC گفته که در سال‌های آینده لباس‌های هوشمند، گجت‌هایی که روی چشم و گوش استفاده می‌شوند، تولید خواهد شد و کاربران با نسل جدید گجت‌های پوشیدنی هوشمند مواجه می‌شوند که کارهای مختلفی انجام می‌دهند.

براساس اطلاعات منتشر شده از سوی IDC، ساعت‌های هوشمند همچنان محبوب‌ترین گجت بازار خواهند بود که در سال ۲۰۱۶ نزدیک به ۳۴٫۳ میلیون دستگاه از آن‌ها راهی بازار می‌شود. تا سال ۲۰۱۹ نزدیک به ۸۸٫۳ میلیون دستگاه ساعت هوشمند راهی بازار می‌شود که افزایش ۴۲٫۸ درصدی را در مقایسه با ۵ سال گذشته نشان خواهد داد.

به احتمال زیاد تا سال ۲۰۱۹ سیستم‌عامل WatchOS نزدیک به ۵۱٫۱ درصد بازار گجت‌های هوشمند را در اختیار خواهد داشت و سیستم‌عامل Android Wear هم ۳۸٫۸ درصد بازار را دردست گرفته است.

 

digitaltrends : منبع

newnarenji

محمد علی محبی هستم . علاقه مند به اخبار دنیای فناوری ... موسس سایت های 0912sim.ir و price-simcart.ir و newnarenji.ir

More Posts

اشتراک گذاری

یک نظر دهید

هفده − 11 =

+ 68 = 69