سنسور هوای هوشمند uHoo، همیشه مراقب کیفیت هوای منزل خود باشید

0
سنسور هوای هوشمند uHoo، همیشه مراقب کیفیت هوای منزل خود باشیدReviewed by Newnarenji on May 14Rating: 5.0سنسور هوای هوشمند uHoo، همیشه مراقب کیفیت هوای منزل خود باشید

اخیراً کمپانی اوهو (uHoo) یک سنسور هوشمند هوا را عرضه کرده است که می‌تواند کیفیت هوای منزل شما را بسنجد. علاوه بر آن با متصل شدن به گوشی هوشمند شما و ارتباط با ردیاب‌های سلامت می‌تواند به صورت ریل تایم شرایط سلامتی بدن شما را بسنجد. این محصول در حال حاضر به تولید انبوه نرسیده و به وسیله وب‌سایت indiegogo به فروش می‌رسد.
آلودگی هوا یکی از عوامل مهم برای انسان‌ها و به خصوص افراد مبتلا به انواع بیماری‌های تنفسی است. بنابر این برای تمامی ما مهم است که هوای محل سکونتمان که زمان زیادی را در آن می‌گذرانیم از چه کیفیتی برخوردار خواهد بود.
امروزه دستگاه‌های زیادی به بازار عرضه شده‌اند که هرکدام به نوعی می‌توانند کیفیت هوای منزل شما را بسنجند؛ اما به تازگی دستگاهی به نام uHoo عرضه شده است که ادعا می‌کند مجهز‌ترین و بهترین دستگاه در این زمینه است. این دستگاه برای سنجش وضعیت هوای منزل از هشت سنسور استفاده می‌کند که می‌تواند منجر به دریافت اطلاعاتی دقیق شود.

سنسور هوای هوشمند uHoo دارای برتری‌های نسبت به محصولات سایر رقبا است. این دستگاه نه تنها می‌تواند کیفیت هوای اتاق را بسنجد، بلکه قادر است تا سموم و مواد حساسیت زای زیان آور را نیز شناسایی کرده و اندازه‌گیری کند. این دستگاه قادر است تا دی اکسید کربن، مونوکسید کربن، گرد و غبار، رطوبت، ما، ازن، ترکیبات آلی و همچنین فشار هوا را بسنجد. علاوه بر آن اپلپیکیشن موبایلی نیز توسط شرکت تولیدکننده عرضه شده است که با متصل شدن به ردیاب سلامت گوشی هوشمند شما می‌تواند میزان سلامتی تک تک اعضای خانواده را بسنجد. شما به وسیله این اپلیکیشن قادر خواهید بود تا از آخرین اطلاعات مربوط به کیفیت هوای منزل خود باخبر شوید و آن‌ها را به ثبت برسانید. این اپلیکیشن بر روی دو پلتفرم اندروید و iOS قابل نصب خواهد بود و توسط شبکه وای-فای شما را به دستگاه متصل خواهد کرد.

سنسور هوای هوشمند uHoo

سنسور هوای هوشمند uHoo

در حال حاضر دو بیمارستان از سنسور هوای هوشمند uHoo بهره می‌برند و کمپانی سازنده به دنبال حمایت‌های مالی بیشتر است تا بتواند آن را به تولید انبوه برساند. در حال حاضر این محصول در دو مدل کلاسیک و پریمیوم عرضه خواهد شد. مدل کلاسیک با قیمت ۸۹ دلار به فروش می‌رسد و مدل پریمیوم با امکاناتی گسترده تر دارای قیمتی معادل ۱۳۹ دلار خواهد بود. اگر شما این محصول را از Indiegogo سفارش دهید، تا اواخر ماه نوامبر به دستتان خواهد رسید.

newnarenji

محمد علی محبی هستم . علاقه مند به اخبار دنیای فناوری ... موسس سایت های 0912sim.ir و price-simcart.ir و newnarenji.ir

More Posts

اشتراک گذاری

یک نظر دهید

1 + شش =

76 − = 66