اثر مرکب

0
اثر مرکبReviewed by محمد علی محبی on Jan 12Rating: 5.0اثر مرکباثر مرکب به قلم دارن هاردی ، آغاز جهشی در زندگی ، موفقیت و درآمد شما

بریده ای از کتاب اثر مرکب (از نظر من کتاب موفقیت خود ساخته ها!)

 

یادگیری بدون عمل ، بی فایده است. من (دارن هاردی) این کتاب (اثر مرکب ) را برای سرگرمی خودم یا صرفن ترغیب شما ننوشتم. انگیزش بدون عمل منجرمی شود به خود فریبی.

همان طور که در مقدمه اثر مرکب نوشتماثر مرکب و نتایجی که در زندگی تا آشکار خواهد شد ، بهترین ابزارهای موفقیت هستند ، با وجود اثر مرکب دیگر در آرزوی کسب موفقیت نخواهید داشت.

اثر مرکب ابزاری است که وقتی با اقدامات مثبت و پایدار ترکیب می شوند تفاوتی واقعی و پایدار در زندگی تان بوجود می آورد ، اجازه دهید کتاب اثر مرکب راهنمای شما باشد.

ایده ها و استراتژی های موفقیت این کتاب را درک کنید و به کار ببندید تا برای تان نتایج واقعی ، ملموس و قابل اندازه گیری ایجاد کنند.

هر وقت متوجه شدید عادت های بد غیر مهم و به ظاهر بی ضرر به زندگی شما رخته کرده اند ، اثر مرکب را بخوانید.هر وقت خواستید انگیزه تان را دوباره شعله ور کنید و نیروی چرای تان را تقویت کنید ،  اثر مرکب را بخوانید.

اثر مرکب را بخوانید و تکانش بزرگ در زندگی تان ایجاد کنید.

ارزش اصلی من (دارن هاردی) در زندگی ، کمک به دیگران است. آرزویام این است که بتوانم تفاوت مثبتی را در زندگی دیگران به وجود آورم. بنابراین، برای به انجام رساندن اهدافم. نیاز دارم که شما به اهداف تان برسید.

ادامه نمی دهم (نویسنده نیونارنجی) بهتر است این کتاب رو بخرید و زندگی رو دوباره شروع کنید…

اگر اثر مرکب رو مطالعه کردید نظرات شما برای ما مهم است!

نیو نارنجی

محمد علی محبی هستم . علاقه مند به اخبار دنیای فناوری و تکنولوژی ... موسس سایت های 0912sim.ir و price-simcart.ir و newnarenji.ir

More Posts

اشتراک گذاری

یک نظر دهید

دو + شش =

68 − = 61