سرویس پرداختی Android Pay ماه آینده در انگلستان آغاز به کار خواهد کرد

0
سرویس پرداختی Android Pay ماه آینده در انگلستان آغاز به کار خواهد کردReviewed by نیونارنجی on Mar 2Rating: 5.0سرویس پرداختی Android Pay ماه آینده در انگلستان آغاز به کار خواهد کردمنابع اقتصادی لندن عنوان کرده اند که سرویس پرداخت موبایلی گوگل از ماه آینده در دسترس کاربران بریتانیایی خواهد بود.

نیونارنجی : منابع اقتصادی لندن عنوان کرده اند که سرویس پرداخت موبایلی گوگل از ماه آینده در دسترس کاربران بریتانیایی خواهد بود. تا قبل از این هم سرویس پرداختی Apple Pay در تابستان سال گذشته به سیستم پرداختی انگلستان اضافه شده بود.در ادامه همراه با نیونارنجی باشید
سرویس اندروید پی نیز همانند اپل پی کاربران را قادر می‌سازد تا اطلاعات کارت‌های بانکی خودشان را درون تلفن خود وارد کرده و سپس از طریق چیپ‌های NFC و نزدیک کردن دستگاه خود به اسکنرها، بدون هیچ کنش نرم افزاری عملیات پرداخت را انجام دهد. این متد پرداخت برای بسیاری از افراد جامعه می‌تواند مفید باشد و دیگر کاربران با دردسر‌هایی مانند گم کردن کارت بانکیشان روبه رو نخواهند بود.
خبرگزاری ترانسپورت لندن گزارش می‌دهد که روزانه بیش از ۳۵ هزار تبادل پول از طریق سیستم های پرداختی موبایلی انجام می‌شود، این درحالیست که تا قبل از اضافه شدن اپل پی به سیستم پرداختی انگلستان، این رقم تنها ۵ هزار تبادل در روز بوده است. محققین بر این باورند که تا دو سال آینده با اضافه شدن سرویس اندروید پی، تبادلات پرداختی موبایلی حدود ۴۰ درصد افزایش پیدا خواهد کرد و این سرویس به عنوان یکی از اصلی ترین بازیگران بازار موبایل بریتانیا نقش ایفا خواهد کرد.
اندروید پی نخستین سیستم پرداخت تلفنی گوگل خواهد بود که در انگلستان راه اندازی خواهد شد به همین منظور بسیاری از مردم کنجکاو هستند که بدانند این متد پرداختی به چه شکلی خواهد بود. هرچند که گوگل هیچ اطلاعاتی را از بانک‌های تحت پشتیبانی این سرویس اعلام نکرده است.

neowin : منبع

نویسنده : معین کریمی

newnarenji

محمد علی محبی هستم . علاقه مند به اخبار دنیای فناوری ... موسس سایت های 0912sim.ir و price-simcart.ir و newnarenji.ir

More Posts

اشتراک گذاری

یک نظر دهید

یک × سه =

− 2 = 1