یوتیوب ویدیو هایش را پولی کرد

0
یوتیوب ویدیو هایش را پولی کردReviewed by نیونارنجی on Oct 18Rating: 4.0یوتیوب ویدئو هایش را پولی کرد این سرویس جدید یوتیوب قرار است تا سه روز دیگر در مراسمی رونمایی شود نمایش ویدیوهای یوتیوب مثل قبل هم ادامه پیدا خواهد کرد

نیونارنجی : بزرگ‌ترین سایت اشتراک ویدیوی دنیا، در حال راه اندازی برنامه‌ای است که توسط آن برخی از ویدیو ها فقط برای کسانی که اشتراک دارند نمایش داده خواهند شد. این سرویس جدید یوتیوب قرار است تا سه روز دیگر در مراسمی رونمایی شود نمایش ویدیوهای یوتیوب مثل قبل هم ادامه پیدا خواهد کرد، اما یوتیوب به‌شدت شبکه‌های معروف را برای پیوستن به سرویس پرداخت جدیدش تشویق کرده است.
بر اساس اطلاعات منتشر شده، این سرویس جدید یوتیوب، در راستای همان برنامه‌ای که این وب‌سایت سال گذشته از آن صحبت کرد به راه خواهد افتاد. یوتیوب پارسال گفته بود که می‌خواهد برای تولید بیشتر محتوا روی برترین شبکه‌های‌شان سرمایه‌گذاری کند.
با این حال یوتیوب حرفی از پرداخت پول برای این محتوای جدیدی که می‌خواهد تهیه‌کنندگی‌شان را بر عهده بگیرد نزده بود. احتمالا سرویس اشتراک یوتیوب، تبلیغات این وب‌سایت را هم برای مشترکان حذف خواهد کرد.
نمایش ویدیو های یوتیوب مثل قبل هم ادامه پیدا خواهد کرد، اما یوتیوب به‌شدت شبکه‌های معروف را برای پیوستن به سرویس پرداخت جدیدش تشویق کرده است.
یوتیوب در سال ۲۰۱۱ به بازیگران و خواننده‌های معروف برای ساخت و اشتراک ویدیو روی وب‌سایت‌اش مبالغ هنگفتی پرداخت کرد، اما نتیجه‌ای نگرفت. این بار یوتیوب به چهره‌های معروف وب‌سایت خودش روی آورده است که مخاطبان این وب‌سایت را به خوبی می‌شناسند و محتوایی مختص آن‌ها تولید می‌کنند.
انتظار می‌رود تا سرویس اشتراک یوتیوب، تا پایان ماه جاری به راه بیافتد.

 

Recode : منبع

newnarenji

محمد علی محبی هستم . علاقه مند به اخبار دنیای فناوری ... موسس سایت های 0912sim.ir و price-simcart.ir و newnarenji.ir

More Posts

اشتراک گذاری

یک نظر دهید

4 × 4 =

+ 53 = 58