ورژن بتای گوگل بطور آزمایشی در اختیار کاربران قرار می گیرد

0
ورژن بتای گوگل بطور آزمایشی در اختیار کاربران قرار می گیردReviewed by زهرا شیرازی on Oct 20Rating: 4.0ورژن بتای گوگل بطور آزمایشی در اختیار کاربران قرار می گیرد اگر شما از افرادی هستید که دوست دارید قبل از دیگران چیزهای جدید را داشته باشید، گوگل اکوسیستم گزینه مناسبی برای شما به شمار می رود

نیونارنجی : اگر شما از افرادی هستید که دوست دارید قبل از دیگران چیزهای جدید را داشته باشید، گوگل اکوسیستم گزینه مناسبی برای شما به شمار می رود.گوگل به اینکه مزایای جدیدی داشته باشد علاقه دارد به همین دلیل ورژن بتای نرم افزار خود را در اختیار مصرف کنندگان قرارداده است. گوگل کروم بتا سالها در پلی استور بوده و هم اکنون سیستم بتا را در نرم افزار جستجوی گوگل قرارداده است.
برعکس کروم، این نرم افزار به طور جداگانه در پلی استور نخواهدبود بلکه از یک بتای استاندارد استفاده خواهدکرد که گوگل به مصرف کننده آن اجازه استفاده می دهد. بدین معنی که اگر شما وارد بخشی از برنامه بتا شوید، قبل از عموم مردم از بروزرسانی نرم افزار بهره مند خواهید شد. نرم افزار گوگل گزینه بسیار جالبی برای برنامه بتا است زیرا کنترل بسیاری در اندروید دارد که شامل: گوگل سرچ، voice commands ، گوگل nowو Now on Tapمی شود. درواقع مکانهای بسیاری هست که می توان مزایای زیادی را قبل از دیگران کسب کرد.
هنگامی که شما عضو می شوید، خواهید دید که برنامه از شما درخواست می کند که نرم افزار گوگل خود را از ۵٫۳ به ۵٫۴ ارتقا دهید. متاسفانه این بروزرسانی تجربه جدیدی برای شما نخواهدداشت اما چیزی که بارز است این است که نکات جدید و نویی را برای شما به ارمغان خواهدآورد.

newnarenji

محمد علی محبی هستم . علاقه مند به اخبار دنیای فناوری ... موسس سایت های 0912sim.ir و price-simcart.ir و newnarenji.ir

More Posts

اشتراک گذاری

یک نظر دهید

5 × دو =

− 4 = 4